SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Nuri Şahin’in hayali gerçek oldu! Harvard Üniversitesi…

Bundesliga ekibi Borussia Dortmund'da forma giyen Nuri Şahin, dünyanın önde gelen üniversiteleri arasında gösterilen Harvard'a yazıldı. Nuri Şahin, Harvard Üniversitesi'nden kabul mektubu aldığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Güncellenme: 11:18, 27/04/2018
Nuri Şahin’in hayali gerçek oldu! Harvard Üniversitesi…

Türk futbolcu Nuri Şahin, dünyanın önde gelen üniversiteleri arasında gösterilen Harvard’a kabul edildi.

Bundesliga ekibi Borussia Dortmund’da forma giyen Nuri Şahin bir hayalini daha gerçekleştirdi.

Almanya Bundesliga ekiplerinden Dortmund takımında uzun yıllardır başarılı bir şekilde performans sergileyen Nuri Şahin kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım takdir kazandı.

Nuri Şahin öğrenim hayatı için Harvard Üniversitesi’ne gideceğini duyurdu.

Futbolculuk kariyeri boyunca futbolseverlerin büyük saygısını kazanan Nuri Şahin öğrenim hayatını tamamlamak adına önemli bir adım attığını Instagram hesabından duyurdu.

Nuri Şahin, Üniversite kariyeri için Harvard’a başvurduğunu ve başvurusunun kabul edildiğini duyurdu.

”Öğrenmenin ve kendini geliştirmenin yaşı, yeri, zamanı yok. Başvuru kabul mektubum geldi, yazın Harvard’ta alacağım eğitim için çok heyecanlıyım, efsane profesör Anita Elberse ile tanışacağım için de.”

Nuri Şahin’in sözünü ettiği Prof. Anita Elberse İş yönetimi uzmanı ve daha çok eğlence, medya ve spor sektöründe uzman. Barcelona, Boca Juniors, LeBron James, Maria Sharapova, Beyonce, Lady Gaga, Marvel gibi kişi ve kurumlarla çalışmalarıyla tanınıyor. 40 yaş altındaki en iyi 40 iş eğitmeni arasında gösteriliyor.

İLGİLİ HABER Herkes onu konuşuyor! Mesut`tan geceye damga vuran hareket... Herkes onu konuşuyor! Mesut`tan geceye damga vuran hareket...