SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Jan Vesely ve Nikola Kalinic’ten tarihi cevap!

Turkish Airlines EuroLeague'de Play-Off serisi dördüncü Fenerbahçe Doğuş, Baskonia'yı 92-83 mağlup ederken maç içinde Fenerbahçe Doğuş oyuncusu Nikola Kalinic ve Jan Vesely ile Baskonia'nın Gürcü oyuncusu Tornike Shengelia arasında yaşananlar dikkat çekti.

Güncellenme: 11:25, 27/04/2018
Jan Vesely ve Nikola Kalinic’ten tarihi cevap!

Turkish Airlines EuroLeague’de temsilcimiz Fenerbahçe Doğuş, deplasmanda İspanyol ekibi Baskonia’yı 92-83 mağlup etti ve seriyi de 3-1 kazanarak adını Final Four’a yazdırdı.

Baskonia’nın kazandığı üçüncü maçta takımın Gürcü oyuncusu Tornike Shengelia, Fenerbahçe Doğuş benchine dönerek kolu ile saat işareti yapmış ve bu hareket bizim zamanımız geldi şeklinde anlamlandırılmıştı.

Serinin dördüncü maçında ise Fenerbahçe Doğuş’un Sırp yıldızı Nikola Kalinic, bu harekete gönderme yaptı. Kazanılan maçın ardından Shengelia’ya el sallayan Kalinic, Gürcü oyuncunun işaretini ona bakarak tekrarladı.

Kalinic bu hareketi ile Shengelia’ya “Saat kaç, biz Belgrad’a gidiyoruz” dediği söylendi.

Kalinic’in hareketine diğer Fenerbahçe Doğuş oyuncuları da katılarak eşlik etti ve Jan Vesely de net şekilde Tornike Shengelia’ya yönelik tepkisini bu hareketle gösterdi.

İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU: Kirolbet Baskonia 83-92 Fenerbahçe Doğuş | Fenerbahçe Doğuş Final Four`da MAÇ SONUCU: Kirolbet Baskonia 83-92 Fenerbahçe Doğuş | Fenerbahçe Doğuş Final Four`da

Yayınlanma Tarihi:09:30,