SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaraylı yönetici Burak Elmas’tan PFDK kararına tepki!

PFDK tarafından 60 gün hak mahrumiyeti cezası alan Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Burak Elmas, konuyla ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı.

Güncellenme: 19:11, 26/04/2018
Galatasaraylı yönetici Burak Elmas’tan PFDK kararına tepki!

Galatasaray yöneticisi Burak Elmas, PFDK’nın kendisine verdiği 60 günlük hak mahrumiyeti cezasına Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla tepki gösterdi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Burak Elmas'a 60 gün hak mahrumiyeti ve 40 bin TL para cezası verdi. Burak Elmas, cezayı sportmenliğe aykırı açıklamada bulunduğu için aldı.

Konu hakkında kişisel Twitter hesabından bir açıklama yapan Elmas, “Başakşehir maçı devre arasında soyunma odasına giden tünelde rakip takımın oyuncuları ile maçın hakemi arasında olanların görüntülerini sesli olarak kamuoyu ile paylaşmaya var mısınız?” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Maça biletsiz seyirci alan Başakşehir için verilen karara büyük tepki! Maça biletsiz seyirci alan Başakşehir için verilen karara büyük tepki!