SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe taraftarı Türkiye Kupası finalinde tribünde olacak mı?

PFDK tarafından 3 maç seyircisiz oynama (kupa) cezasına çarptırılan Fenerbahçe, Beşiktaş'ı eleyerek finale çıkması durumunda sarı-lacivertli taraftarlar final maçında tribündeki yerini alabilecek.

Güncellenme: 09:38, 26/04/2018
Fenerbahçe taraftarı Türkiye Kupası finalinde tribünde olacak mı?

Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçının çıkan olaylar nedeniyle tatil edilmesinin ardından Fenerbahçe’ye 3 maç seyircisiz oynama cezası verildi. Talimatlar gereği Fenerbahçe PFDK tarafından verilen 3 maçlık men cezasını kupa maçlarında çekecek.

Verilen ceza ve talimatların ardından akıllara gelen bir soru daha var… Fenerbahçe finale kalırsa ve Akhisarspor ile Diyarbakır’da oynarsa sarı lacivertli taraftarlar maçta olacak mı?

Talimatlara göre böyle bir durum mümkün… Fenerbahçe eğer finale çıkarsa sarı-lacivertli taraftarla kupa finalinde tribündeki yerini alabilecek. Talimatlara göre disiplin ihlalleri sonucunda verilen seyircisiz oynama cezaları infazın finale denk gelmesi halinde uygulanamıyor ve bir sonraki ilk resmi (kupa) maçında uygulanıyor.

İLGİLİ HABER Beşiktaş Fenerbahçe maçına çıkmazsa ne olacak? Türkiye Kupası`nda ne ceza alacak? Beşiktaş Fenerbahçe maçına çıkmazsa ne olacak? Türkiye Kupası`nda ne ceza alacak?

İLGİLİ HABER PFDK`dan Fenerbahçe`ye şok, Beşiktaş`a Pepe müjdesi! PFDK`dan Fenerbahçe`ye şok, Beşiktaş`a Pepe müjdesi!

Yayınlanma Tarihi:07:24,