SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’a şoke eden tepki: ‘Şenol Güneş numara yapmaz!’

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, bu sabah Kapalıçarşı esnafıyla bir araya geldi. Olaylı derbi sonrası Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş için 'tiyatro oynadı' diyen Yıldırım'a bir esnaf tepki gösterdi.

Güncellenme: 11:25, 26/04/2018

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Kapalıçarşı Havuzlu Restaurant’ta esnafla kahvaltıda bir araya geldi. Nuruosmaniye Kapısı’ndan giriş yapan Başkan Yıldırım, yürüyüşü sırasında büyük ilgi gördü. Bu arada Beşiktaş taraftarı olan bir esnaf Aziz Yıldırım’a seslenerek, ‘Şenol Güneş rol yapmaz başkan, büyük adam Şenol Güneş’ diye seslendi. Yıldırım ise o tepkiye gülerek karşılık verdi. Başkan Yıldırım’ın katıldığı kahvaltı daha sonra basın mensuplarına kapalı bir şekilde devam etti.

İLGİLİ HABER Aziz Yıldırım`dan Tolga Zengin ve Şenol Güneş`a ağır sözler! Aziz Yıldırım`dan Tolga Zengin ve Şenol Güneş`a ağır sözler!

Fenerbahçe ile Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final rövanşında Ülker Stadı’nda karşı karşıya gelmiş, mücadele 57. dakikada Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in başına yabancı cisim isabet etmesi ile yarıda kalmıştı. Aziz Yıldırım düzenlediği basın toplantısında, hastaneye kaldırılan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş için, “Burada tiyatro oynamıştır” ifadesini kullanmıştı.

Yayınlanma Tarihi:11:09,