SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş, Caner Erkin ve Quaresma ifadeye çağrıldı

Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş maçında çıkan olaylarda Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’in yaralanması ve maçın tatil edilmesi üzerine başlatılan soruşturma kapsamında Şenol Güneş ile futbolcular Caner Erkin ve Ricardo Quaresma mağdur sıfatıyla ifadeye çağrıldı.

Güncellenme: 13:56, 25/04/2018
Şenol Güneş, Caner Erkin ve Quaresma ifadeye çağrıldı

Sevgim Begüm YAVUZ / Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanan ve maçın hakemi Mete Kalkavan tarafından yaşanan olaylar nedeniyle tatil edilen Fenerbahçe-Beşiktaş derbisiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında flaş bir gelişme yaşandı… Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile futbolcular Caner Erkin ve Ricardo Quaresma mağdur sıfatıyla ifadeye çağrıldı.

Maçın 57. dakikasında başlayan ve hakemin maçı tatil etmesiyle sonuçlanan olaylarla ilgili Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında Şenol Güneş, Caner Erkin ve Ricardo Quaresma'nın mağdur sıfatıyla ifade vermek için Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü'ne çağrıldığı bilgisine ulaşıldı.

Öte yandan soruşturma kapsamında gözaltına alınan şüpheli sayısının 45'e yükseldiği öğrenildi.

İLGİLİ HABER Aziz Yıldırım`dan Tolga Zengin ve Şenol Güneş`a ağır sözler! Aziz Yıldırım`dan Tolga Zengin ve Şenol Güneş`a ağır sözler!

İLGİLİ HABER Beşiktaş`tan Aziz Yıldırım ve Şekip Mosturoğlu`na cevap Beşiktaş`tan Aziz Yıldırım ve Şekip Mosturoğlu`na cevap

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç olaylı derbi hakkında konuştu Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç olaylı derbi hakkında konuştu

Yayınlanma Tarihi:12:05,