SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Şenol Güneş, Caner Erkin ve Quaresma ifadeye çağrıldı

Şenol Güneş, Caner Erkin ve Quaresma ifadeye çağrıldı

Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş maçında çıkan olaylarda Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’in yaralanması ve maçın tatil edilmesi üzerine başlatılan soruşturma kapsamında Şenol Güneş ile futbolcular Caner Erkin ve Ricardo Quaresma mağdur sıfatıyla ifadeye çağrıldı.

Sevgim Begüm YAVUZ / Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanan ve maçın hakemi Mete Kalkavan tarafından yaşanan olaylar nedeniyle tatil edilen Fenerbahçe-Beşiktaş derbisiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında flaş bir gelişme yaşandı… Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile futbolcular Caner Erkin ve Ricardo Quaresma mağdur sıfatıyla ifadeye çağrıldı.

Maçın 57. dakikasında başlayan ve hakemin maçı tatil etmesiyle sonuçlanan olaylarla ilgili Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında Şenol Güneş, Caner Erkin ve Ricardo Quaresma'nın mağdur sıfatıyla ifade vermek için Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü'ne çağrıldığı bilgisine ulaşıldı.

Öte yandan soruşturma kapsamında gözaltına alınan şüpheli sayısının 45'e yükseldiği öğrenildi.

24 Nisan 2018 Aziz Yıldırım`dan Tolga Zengin ve Şenol Güneş`a ağır sözler! Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Asbaşkan Şekip Mosturoğlu son dönemlerde yaşanan olaylarla ilgili bir basın toplantısı düzenledi. İkili Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve Tolga Zengin ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu. İlgili Haberi Oku

24 Nisan 2018 Beşiktaş`tan Aziz Yıldırım ve Şekip Mosturoğlu`na cevap İlgili Haberi Oku

25 Nisan 2018 Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç olaylı derbi hakkında konuştu İlgili Haberi Oku