SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tümer Metin: Fenerbahçe’yi de, Beşiktaş’ı da men edin!

Türkiye Kupası'nda oynanan olaylı Fenerbahçe Beşiktaş maçının yankıları sürerken daha önce iki takımda da forma giyen Tümer Metin'den flaş bir öneri geldi.

Güncellenme: 11:24, 24/04/2018
Tümer Metin: Fenerbahçe’yi de, Beşiktaş’ı da men edin!

Türkiye Futbol Federasyonu’nun çarşamba günü açıklayacağı karar öncesi son sürat devam eden Fenerbahçe Beşiktaş maçı tartışmalarına bir yenisi daha eklendi. Daha önce iki camiada da futbol oynayan ünlü yorumcu Tümer Metin’den flaş bir çağrdı geldi.

İki takımın da kupadan men edilmesi gerektiğini ifade eden Metin, “Bu işin çözümü belli. Beşiktaş mağdurum diyor, Fenerbahçe mağdurum diyor. TFF’nin yapması gereken tek şey var; Fenerbahçe ve Beşiktaş’ı da men edeceksin, kupayı da Akhisar’a vereceksin. Bu işin çözümü bu” dedi.

İLGİLİ HABER Şenol Güneş`in yeni görüntüleri ortaya çıktı Şenol Güneş`in yeni görüntüleri ortaya çıktı

ÖNDER ÖZEN: 1985’LERE GERİ GİDİYORUZ

Şenol Güneş ve Aykut Kocaman’ı değerlendiren Önder Özen ise, “Şenol hocanın da Aykut hocanın sporculuklarını hatırlayalım, ikisi de pırlanta gibi sporcu. İki tane çok saygın futbolcu ama öyle böyle değil ikisi de çok saygı değer futbol değeri. Kart görmezler, saha terbiyeleri 10 numara, hakemle, seyirciyle işleri olmaz. Geri gidiyoruz, 1985’lere gidiyoruz, şunu hayal edebilir miydik? Şenol hoca anlatıyor, Aykut hoca anlatıyor. Şunu arıyorum, konuşmalar farklı, o zaman biri doğru, diğeri doğru değil. İkisi de haklı olduğunu iddia ediyor. Bu iki zarif beyefendi, bugün asla hayal edemeyeceğimiz şeyleri konuşuyor, ne değişti?” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:11:22,