SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor’da kim elendi belli oldu! Survivor ödül oyunu nefesleri kesti!

Survivor'da iki dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında Sahra mı, Mustafa Kemal mi yoksa Adem mi elendi belli oldu. Survivor son bölümünde ödül oyunu damgasını vurdu. Peki Survivor son bölümde neler oldu, hangi yarışmacı elendi? İşte cevabı...

Güncellenme: 23:23, 24/04/2018
Survivor’da kim elendi belli oldu! Survivor ödül oyunu nefesleri kesti!

Survivor son bölümü yine milyonları ekran başına kitledi. Cumartesi ve Pazar gecesi oynanan dokunulmazlık oyunlarını kaybeden ünlüler takımında Sahra, Adem ve Mustafa Kemal elenme adayı olarak gösterilmişti. Oylamada ismi en çok yazılan isim olan Sahra, elenme adayı olarak çıkan ilk isim olmuştu. Ardından bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Elif, ikinci elenme adayı olarak Adem’i göstermişti. İkinci dokunulmazlık oyunun da kaybedilmesiyle tekrar oylamaya giden ünlüler takımında en çok ismi yazılan kişinin Mustafa Kemal olmasıyla 3 elenme ismi belirlenmişti. SMS oylaması sonucu bir isim Survivor’da elendi. Peki kim bu isim? İşte Survivor yeni bölümde yaşananlar…

SURVİVOR SAHRA ELENDİ

Survivor'da dün gece oynanan  iki dokunulmazlık oyunu sonrası yapılan konseyde 3 eleme adayı Sahra, Adem ve Mustafa Kemal olmuştu. Yapılan halk oylaması sonucu bu hafta adaya veda eden isim ise ünlüler takımından Sahra oldu.

BİRİNCİ ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Acun: Ödül oyununa hoş geldiniz. Gönüllüler için söylenecek şey mükemmel bir yükseliş. Kazanan takım duş jeli alacak. Kazanan takım duş aldıktan sonra tavul şinitzel, zeytinyağlı taze fasulye ve barbunya yiyip kola içecek.

Ünlüler: 8 Gönüllüler: 10 Ödül Gönüllüler takımının oldu.

İKİNCİ SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Galip takımın kızarmış baraklı adayı ve waffle kazanacağı oyunda iki takımında mücadelesi nefesleri kesti.

Ünlüler: 7 Gönüllüler: 10 Ödül Gönüllüler takımının oldu.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ

Survivor’da oynanan iki dokunulmazlık oyunu sonrası yapılan konseyde 3 eleme adayı Sahra, Adem ve Mustafa Kemal olmuştu. Yapılan halk oylaması sonucu bu hafta adaya veda eden isim ise ünlüler takımından Sahra oldu.

 

Yayınlanma Tarihi:00:37,