SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç olaylı derbi hakkında konuştu

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, Başkan Aziz Yıldırım ve Asbaşkan Şekip Mosturoğlu'nun düzenlediği basın toplantısının ardından olaylı derbi hakkında açıklamalarda bulundu. Ali Koç, "Yarın çıkacak karar öncesi, bugün kulübümüz somut kanıtlar ortaya koyarak çok yerinde ve önemli bir basın toplantısı yaptı" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 22:10, 24/04/2018
Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç olaylı derbi hakkında konuştu

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün ve ülkenin gündemini oluşturan olaylı Fenerbahçe – Beşiktaş derbisiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Ali Koç’un açıklamaları şu şekilde: “Öncelikle seçim sürecimiz hakkında şunu söylememiz gerekiyor ki; bir çok camia seçim yapıyor, gündem hep Fenerbahçe oluyor. Ülke çapında hatta ülke sınırları dışında ilgi var. Bunlar Fenerbahçe’nin ne kadar büyük bir camia olduğunu gösteriyor. Yarın çıkacak karar öncesi, bugün kulübümüz somut kanıtlar ortaya koyarak çok yerinde ve önemli bir basın toplantısı yaptı. İlk gün kabullendik, geçmiş olsun dedik, kumpas var dedik. Bugün ise kulübümüzün çok ciddi argümanları ve delilleri var.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`den, Tolga Zengin`e dava! Resmen açıkladılar... Fenerbahçe`den, Tolga Zengin`e dava! Resmen açıkladılar...

Bu olayları asla tasvip etmiyoruz ama geçmişe bakarsanız bu maçın bitirilmemesi için bir neden yoktu. Biz neler yaşadık, şampiyonluklar kaybettik ama milatlar hep Fenerbahçe üzerinden oluyor. Umarım açıklanacak karar çifte standard içermez ve vicdanları sızlatmaz.

Buradan Aykut Hocamıza da teşekkürü bir borç biliyorum. İlk günden bu yana sonuç ne olursa olsun mücadeleyi asla bırakmadı. Bugün sadece üç puan gerideyiz. Neden olmasın? Dün tatil günüydü, hava çok güzel, stadyumda 27 bin kişi vardı. Şampiyonluk var, Kupa var, Euroleague var. Bu haftalarda Fenerbahçe'ye destek olalım.

Bir tane projemiz var: Fenerbahçe'yi şahlandırarak, sizlerle beraber ait olduğu yere, zirveye getirmek! Bunun için de üç adımlık bir planımız var: Camiayı yeniden kenetlemek, mali konuları çözmek ve olimpik şubelerin ihtiyaçlarını karşılayarak futbola odaklanmak.

Fenerbahçe'nin o kadar büyük bir potansiyeli var ki, raylar yerine oturmaya başladığı zaman Fenerbahçe hakettiği yere çok hızlı gelecek. Bunu hep birlikte başaracağız.”

İLGİLİ HABER Aziz Yıldırım`dan Tolga Zengin ve Şenol Güneş`a ağır sözler! Aziz Yıldırım`dan Tolga Zengin ve Şenol Güneş`a ağır sözler!

Yayınlanma Tarihi:22:00,