SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor’da eleme adayları kimler? İkinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor nefesleri kesen ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Gönüllüler dokunulmazlık oyununu da kazanabildi mi? Peki son bölümde dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Hangi takım eleme adayları belirlemek zorunda kaldı? İşte son bölümde özeti...

Güncellenme: 23:56, 22/04/2018
Survivor’da eleme adayları kimler? İkinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor’da ikinci dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayları belli oldu. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı dokunulmazlık oyunu nefesleri kesti. Dokunulmazlık oyunu öncesinde ise kadınlar arasında kazananın ailesinin Dominik’e geleceği sembol oyunu mücadelesi verildi. İşte Survivor son bölümden tüm ayrıntılar…

SEMBOL OYUNUNDA KİMLER ELENDİ?

Sahra – Birsen: Birsen kazandı. Sahra elendi.

Sema – Nagihan: Sema kazandı.

Merve – Damla: Merve Aydın kazandı.

Elif – Yağmur: Yağmur kazandı.

Sembol oyununda elenen Sahra ve Elif ailelerini görme şansını kaybetti. Diğer isimler üst tura kaldı. Üst turdaki kadınlar sembol oyunu gelecek önümüzdeki haftalarda oynanacak.

Kazananlar: Birsen, Sema, Merve, Yağmur

Sahra, Elif kazanamadığı ve daha önceden sembolü olmadığı için elendi. Sembol oyununu kaybeden Elif gözyaşlarına hakim olamadı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? İŞTE ADAYLAR

Finale oldukça kısa bir zaman kalan Survivor'da dokunulmazlık oyunu bu akşam yine kıran kırana mücadelelere sahne oldu. Oldukça önemli mücadelelere sahne olan haftanın birinci dokunulmazlık oyununun galibi daha önceki haftalarda sadece bir kez kazanan gönüllüler takımı olmuştu. Survivor’da bu akşam oynanan ikinci dokunulmazlık oyununda ise oldukça zorlu ve yorucu bir parkur yarışmacıların karşısına çıktı. Nefes kesen mücadele 9-9 oldu ve oyun bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında mükemmel bir performans ortaya koyan Anıl ve Damla gönüllüler takımını bu haftalık rahatlattı ve ikinci dokunulmazlık oyununun sahibi oldular. Böylelikle Survivor’dan bu hafta elenecek olan yarışmacının kesin olarak ünlüler takımından çıkacağı belli oldu.

Survivor’da 1. dokunulmazlık oyunu sonrası Ünlüler takımından iki yarışmacı eleme adayı oldu. Yapılan oylama sonunda ilk aday Sahra Işık oldu. Bireysel dokunulmazlığın sahibi olan Elif Şadoğlu 2. eleme adayı olarak Adem Kılıççı’yı seçti. Böylelikle haftanın ilk 2 eleme adayı Sahra Işık ve Adem Kılıççı oldu.

Survivor’da bu akşam 2. dokunulmazlık oyunu oynandı ve müthiş bir heyecana sahne oldu. Zorlu mücadeleyi Gönüllüler dün olduğu gibi bugün de 10-9 skoruyla kazandı. Bu oyun sonrası yapılan konseyde ise 3. eleme adayı Mustafa Kemal Kurt oldu. Yarışmaya bu hafta veda edecek isim ise yarın belli olacak.