SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş’ın gol anonsu Elif Naz Porikli’ye duygusal anlar yaşattı

Beşiktaş’ın gol anonsu Elif Naz Porikli’ye duygusal anlar yaşattı

Beşiktaş-Evkur Yeni Malatyaspor arasında oynanan Süper Lig karşılaşmasının 13. dakikasında Beşiktaş, Negredo'nun attığı golle 1-0 öne geçerken, golün anonsunu 10 yaşındaki Elif Naz Porikli yaptı. Elif Naz Porikli, anonsu yaptıktan sonra heyecandan gözyaşlarını tutamadı.

Spor Toto Süper Lig’in 30. hafta karşılaşmasında Beşiktaş, Evkur Yeni Malatyaspor karşısında 13. dakikada Alvaro Negredo’nun attığı golle 1-0 öne geçerken, golün anonsunu 10 yaşındaki Beşiktaş taraftarı Elif Naz Porikli yaptı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı özel olarak Türkiye’de ilk kez bir çocuk, Süper Lig karşılaşmasında gol anonsu gerçekleştirdi. Anonsu yaptıktan sonra tribünde ailesinin yanına giden 10 yaşındaki Elif Naz Porikli, oldukça duygusal anlar yaşadı. Heyecanı her halinden belli olan Elif Naz Porikli, gözyaşlarını tutamadı.

Vodafone Karakartal Hareketi kapsamında gerçekleşen organizasyonda sosyal medya üzerinden gönderilen videolarda en fazla oyu alan Elif Naz Porikli, Negredo’nun gol anonsunu yapma fırsatı yakaladı. Bunun yanında karşılaşma öncesinde stadyumda okunan esame listelerini de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocuklar okudu ve stat ekranlarından futbolcuların fotoğraflarının yerine çocukların çizdiği resimler yer aldı.

22 Nisan 2018 Vodafone Park`ta Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş`e sevgi seli Beşiktaş'ın Evkur Yeni Malatyaspor ile Vodafone Park'ta oynadığı karşılaşma öncesi Şenol Güneş'e destek tezahüratları yapıldı. Beşiktaş taraftarları, Fenerbahçe maçında kafası yarılan ve hastaneye kaldırılan Şenol Güneş'e moral verdi. İlgili Haberi Oku