SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Alper Potuk, Tuvana’yı, Aleyna Eroğlu ile mi aldattı? Aleyna Eroğlu kimdir?

Fenerbahçe'li futbolcu Alper Potuk'un Tuvana Türkay'ı aldattığı isim olduğu iddia edilen ve FB BJK maçını Alper Potuk’un ağabeyiyle izleyen Aleyna Eroğlu sosyal medyanın gündemine oturdu. Peki adını moda yarışmasıyla duyuran Aleyna Eroğlu kimdir, kaç yaşında?

Güncellenme: 23:25, 24/04/2018
Alper Potuk, Tuvana’yı, Aleyna Eroğlu ile mi aldattı? Aleyna Eroğlu kimdir?

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ayrıldığı sevgilisi Tuvana Türkay’dan sonra Aleyna Eroğlu ile aşk yaşamaya başladığı dedikoduları ortaya çıkmıştı. Aleyna Eroğlu’nun geçtiğimiz günlerde yarıda kalan Fenerbahçe Beşiktaş maçında karşılaşmayı Alper Potuk’un abisi ile birlikte tribünden izlenmesinin ardından çıkan aşk iddiaları Alper Potuk ve Aleyna Erdoğlu tarafından yalanladı. Yaptıkları açıklamanın ardında Aleyna Eroğlu’nun Alper Potuk ile değil, Alper Potuk’un abisi ile sevgili olduğu ortaya çıktı. Peki adı gündemden inmeyen Aleyna Eroğlu kimdir?

ADI ALPER POTUK İLE ANILAN ALEYNA EROĞLU KİMDİR?

Aleyna Eroğlu 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aleyna Eroğlu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar lisesi mezunudur. Liseyi bitirdikten sonra İstanbul Kadıköy Halk Eğitim merkezinde oyunculuk dersleri almaya başlayan Aleyna Eroğlu, 2 yıl eğitim aldıktan sonra oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Mega Menajerlik ile çalışan Aleyna Eroğlu, ilk olarak 3 kadın ve 3 hayat isimli filmde yer almış ve daha sonra bir çok tiyatro oyunu ile son olarak Bir Yaz Gecesi Rüyası isimli filmde rol almış ve bu film ile en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

1.69 boyunda ve 43 kilo ağırlığında Aleyna Eroğlu, kova burcudur ve burçlara çok inandığını açıklamıştır.

Yayınlanma Tarihi:22:07,