SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor son bölümde yaşananlar…

Survivor son bölümde iletişim oyunu nefesleri kesti. Cumali'nin elenmesinin ardından çıkışa geçmek isteyen gönüllüler takımı ödül oyununu kazanabildi mi? Survivor son bölümde ne oldu? İşte 19 Nisan Perşembe günü Survivor'da yaşananlar...

Güncellenme: 00:25, 22/04/2018
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor son bölümde yaşananlar…

20 Nisan günü yayınlanan Survivor bölümü heyecanlı anları ve yarışıyla soluksuz izlendi. Son bölümde Cumali’nin elenmesinin ardından oyunlarda daha yüksek performans göstereceği düşünen gönüllüler takımı, henüz sadece 1 kez kazanabildikleri iletişim ödülünü kazanarak morallerini yükseltmek istiyor. Dokunulmazlık oyunun kaybeden gönüllülerde etkileri hala sürüyor. Haftaya moralsiz başlayan gönüllüler, ödül oyununda ünlüler takımını yenerek çıkışa geçmenin hesaplarını yapıyorlar. Peki ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor son bölümden önemli detaylar…

ÖDÜL OYUNUN HANGİ TAKIM KAZANDI?

Acun: Önemli bir ödül oyunu sizi bekliyor. Sema doktor kontrolünde önemli bir şey yok. Ünlüler takımına yeni bir yarışmacı gelecek. İşte Ümit Karan geçmiş olsun diyoruz. Berna için çok üzüldük. İki ay kadar oynayamayacağı söylenmişit. Ümit'in sakatlığı normal bir futbolcu sakatlığı gibi. Kazanan takım kola içip kişi başı 5 tane lahmacun yiyecek.

Hakan: Bugün buraya yeni bir sayfa açmaya geldik. Cumali olmasa, karşı takıma geçse gibi laflar vardı. Bugün biraz daha farklı geldik.

Nagihan: Gerçekten haftalardır kafamız karışıktı. Cumalinin olmadığı bir oyunda kazanınca acaba mı dedik. Kazananarak devam etmek istiyoruz.

Turabi: Göreceğiz Cumalisiz mi daha iyiler yoksa başka biri mi etken? Bir oyunla belli olmaz. En az 5 oyun kadar süre veriyorum. Umarım Gönüllüler takımı yenilmeye devam eder.

Oyun sırasında Merve Aydın dizinden sakatlandı, gözyaşlarına boğuldu. Doktor Metin Kuş müdahale etti. O anlar kameralara böyle yansıdı.

Ünlüler: 10 Gönüllüler: 6 | Ödül Ünlüler takımının oldu.

Ümit: Hep sebep olarak Cumali gösterildi ama asıl sebep Cumali değilmiş. Hani Cumali gitti görelim sizi. Kazanma hırsınız ön plana çıkmıyor arkadaşlar lütfen yani.

Nagihan gözyaşlarına hakim olamadı “Artık kaybettik demekten utanıyorum. Ünlüler bizden daha iyi değil. Takımımın becerilerinin iyi olmadığını düşünüyorum. Takımca becerimiz sıfır. Sürekli oyunları, ödülleri kaybediyoruz. Artık çıkış yolu bile bulamıyoruz. Bitik bir durumdayız. Şuan arkadaşlarımın yanından geliyorum. Kimse kimsenin yüzüne bakamıyor. Durumumuz çok vahim. Artık ibre bize dönsün.”

Hakan: 6-4'ten 10-6 kaybettik. Bu takımda 5 tane All Star var. Böyle bir takımda ee niye olmuyor. Kalan yarışmacılar da iyi. Biz Hilmi Cem ile Murat'ın oyunu kaybettiği kazanamıyoruz. Karşı takımdan geldiler ama sıfır. Turabi belli zaten karşı takımın psikolojisini bozmaya çalışıyor. Adem ile Ümit lunaparkta oyun oynar gibi halka atıyor.

Anıl: İletişim oyunu dokunulmazlıktan sonraki en iyi oyun. Alıp kafaları bir sıfırlayalım. Sonrasına bakarız.

İLETİŞİM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Alp: İletişim ödüllü oyunumuza hoş geldiniz. Yeni bir oyun var karşımızda. Kazanan takım dilediği bir arkadaşı ile mesajlaşabilecek.

Ünlüler: 6 Gönüllüler: 10 Ödül Gönüllüler takımının oldu.

Yayınlanma Tarihi:00:32,