SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Olaylı derbi Avrupa basınına da yansıdı! ‘İstanbul derbisi şiddete dönüştü’

Olaylı derbi Avrupa basınına da yansıdı! ‘İstanbul derbisi şiddete dönüştü’

Yaşanan olaylar nedeniyle tatil edilen Fenerbahçe Beşiktaş derbisi Avrupa basınında da geniş yer buldu. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in fotoğraflarıyla kullanılan haberlerde İstanbul ve şiddet ifadeleri kullanıldı.

Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanşında oynanan ve olaylar nedeniyle yarıda kalan Fenerbahçe – Beşiktaş derbisi Avrupa basınında da geniş yer buldu.

İngiliz Mirror gazetesi manşetine, başından yaralanarak hastaneye kaldırılan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’i taşırken, ”İstanbul derbisi şiddete dönüştü” başlığını kullandı. Gazetede ayrıca sahada yaşanan olayların ve Şenol Güneş’in yaralanma anlarının olduğu fotoğraflar servis edildi.

19 Nisan 2018 Olaylı Fenerbahçe Beşiktaş derbisinde 20 gözaltı Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan ve çıkan olaylar nedeniyle yarıda kalan Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçı sonrası 20 kadar taraftar gözaltına alındı. İlgili Haberi Oku

19 Nisan 2018 Son dakika Şenol Güneş`in doktorundan ilk açıklama Fenerbahçe maçında başına aldığı darbe sonrası hastaneye kaldırılan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in doktoru, açıklamalarda bulundu. Prof. Dr. Yunus Aydın, Şenol Güneş'in durumunun iyi olduğunu ve emniyet amaçlı bu gece kontrol altında tutacaklarını söyledi. İlgili Haberi Oku

19 Nisan 2018 Şenol Güneş hastaneye böyle kaldırıldı! İşte olaylı derbide yaşananlar... İlgili Haberi Oku