SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe maçının ardından Şenol Güneş’ten ilk açıklama!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, olaylı Fenerbahçe maçından sonra ilk açıklamasını yaptı. Kafasına aldığı darbe nedeniyle yerde kalan ve geceyi hastanede geçiren Güneş, "Canım değil ama içim acıyor" dedi.

Güncellenme: 14:41, 20/04/2018
Fenerbahçe maçının ardından Şenol Güneş’ten ilk açıklama!

Spor Toto Süper Lig takımlarından Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, tatil edilen Fenerbahçe maçı sonrasında ilk açıklamasını Milliyet’ten Tayfun Bayındır’a yaptı.

Kafasına isabet eden cisimle yerde kalan ve 5 dikiş atıldıktan sonra hastaneye kaldırılan tecrübeli teknik adam, geceyi hastanede geçirdi ve sabah saatlerinde taburcu edildi.

İLGİLİ HABER Son Dakika | Şenol Güneş`i yaralayan taraftarın ilk ifadesi ortaya çıktı! Son Dakika | Şenol Güneş`i yaralayan taraftarın ilk ifadesi ortaya çıktı!

Olaylar hakkında konuşan Güneş, “Yaralandığım olayda Tolga’yı almak için yanına gittiğimde kendimi yerde buldum. Zaten yaşananlar önemli değil artık. Mutlaka çözüm bulunmalı” dedi.

Bu kaosun bir milan olması gektiğini dile getiren Güneş, “Bu bir milat olmalı… Benim Malatya ile maçım var. Beşiktaş taraftarı sahaya bir kağıt dahi atsa futbolcularımla ‘Oynamıyorum’ diyerek kenara gelmeliyiz. Geçmişteki taşları bir kenara bırakmamız lazım. Trabzonspor’a şöyle olmuş, Fenerbahçe böyleymiş, Beşiktaş ve Galatasaray bunu yapmış gibi sözlerin artık geride kalması lazım… Olanlar bana ve bize değil, Türk futboluna… Medyası, antrenörü, oyuncusu, futbolun bütün aktörleri bir araya gelip, ivedilikle bu soruna çare bulmamız lazım. Canım değil ama içim acıyor.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Müge Anlı`dan Fenerbahçe Beşiktaş maçındaki olaylar için flaş açıklama! Müge Anlı`dan Fenerbahçe Beşiktaş maçındaki olaylar için flaş açıklama!

 

Yayınlanma Tarihi:13:55,