SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş hastaneye böyle kaldırıldı! İşte olaylı derbide yaşananlar…

Fenerbahçe Beşiktaş maçında ortalık karıştı! Kafasına yabancı cisim isabet eden Şenol Güneş hastaneye kaldırıldı...
Fenerbahçe ile Beşiktaş 2-2’nin rövanşında Ülker Stadı’nda karşı karşıya geldi. Yaşanan olaylar nedeniyle karşılaşma 57.dakikada durdu ve hakemlerin kararı sonrası karşılaşma tatil edildi.
Beşiktaş yedek kulübesindeki Tolga Zengin ile Fenerbahçe tribünü arasındaki gerginliği yatıştırmaya çalışan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in başına bir yabancı madde isabet etti.
Aldığı darbe sonrası yere yığılan Şenol Güneş’e sağlık ekipleri müdahale etti. Yaşanan kargaşa sonrası maçın hakemi Mete Kalkavan maçı durdurdu ve Beşiktaşlı futbolcular ve Şenol Güneş soyunma odasına girdi.
Yaşanan kavga soyunma odası koridorlarında da devam etti. Siyah beyazlı futbolcular ile Fenerbahçeli oyuncular ve teknik heyet içeride birbirine girdi.
Maçın hakemi Mete Kalkavan yaşananlardan sonra oyunu durdurdu ve soyunma odasına girdi. Temsilcilerle yapılan toplantı sonrası maç tatil edildi.
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in başına soyunma odasında 5 dikiş atıldı. Başına sargı yapılan Güneş daha sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı…
Geceyi hastenede geçireceği öğrenilen Şenol Güneş'in hastaneye kaldırılma anları ve maçta yaşanan tüm olaylar....