SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor Cumali kimdir? İşte Cumali Akgül’ün hayatı…

Survivor'ın en dikkat yarışmacılarının başında gelen Cumali Akgül, izleyicilerin de merak konusu oldu. Peki Survivor Cumali Akgül kimdir, kaç yaşında? İşte Cumali Akgül ilginç hayat hikayesi...

Güncellenme: 22:55, 18/04/2018
Survivor Cumali kimdir? İşte Cumali Akgül’ün hayatı…

Survivor’da istediği çıkışı yakalayamayan gönüllüler takımında adeta olayların adamı haline gelen Cumali bireysel dokunulmazlık kolyesini kazanamayınca takım arkadaşları tarafından tekrar eleme adayı olarak gösterildi. Hakan Hatipoğlu ve Damla Can ile birlikte eleme adayı olarak çıkan Cumali Akgül’ün elenip elenmeyeceği merak ediliyor. Bir diğer merak konusu ise Survivor Cumali Akgül kimdir, kaç yaşında? Survivor Cumali nereli? İşte Survivor 2018 Cumali’nin hayat hikayesi…

SURVİVOR CUMALİ KİMDİR? CUMALİ AKGÜL’ÜN HAYAT HİKAYESİ

Survivor’da yer alabilmek için Iğdır’dan İstanbul’a yürüyen Cumali Akgül, Beyaz Show’a katıldı ve Acun Ilıcalı tarafından Survivor’a kabul edildi, Akgül, yarışmacı olabilmek için 50 günde 1500 km yol yürüdü. Beyazıt Öztürk'ün ısrarları ile Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısı Iğdır'dan İstanbul'a yürüyen Cumali Akgül oldu.

Cumali Akgül’ün Survivor yarışmacısı olma isteğini geri çevirmeyen Acun Ilıcalı ise ‘Bu kadar yolu bizim programımız için yürümesi önemli. Ancak tüm Survivor’a katılmak isteyenler bir yerden bir yere mi yürüsün. Böyle de bir çıkmaza girdik. Kendisiyle tanıştım zaten dünya iyisi bir kardeşimiz. Bir daha yürüyen kimseyi kesinlikle almamayı garanti ederek Cumali’yi Survivor’a almaya karar verdik” dedi.

Cumali Akgül Iğdır doğumlu ve 32 yaşındadır. Evli ve dört çocuk babası olan Cumali Akgül Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısıdır. Daha önce defalarca Survivor'a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır'dan İstanbul'a 50 günlük yürüme serüveninden sonra “hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır.” Sloganı ile gündeme oturdu.

Yayınlanma Tarihi:20:06,