SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor 2018’de Berna neden elendi? Acun Ilıcalı açıkladı!

Survivor son bölümde Acun Ilıcalı yaptığı açıklama Berna Canbeldek'in diskalifiye edildiğini açıkladı. Survivor Berna diz kapağındaki çatlak nedeniyle yarışamaya devam edemeyeceğini öğrenen ünlüler takımı göz yaşlarına boğuldu.

Güncellenme: 22:35, 16/04/2018
Survivor 2018’de Berna neden elendi? Acun Ilıcalı açıkladı!

Survivor’ın son bölüm yine nefesleri kesti. İkinci dokunulmazlık oyununu da kazanan ünlüler takımı, ada konseyinde üzücü haberi Acun Ilıcalı’dan öğrendi. Acun Ilıcalı’nın açıklamasına göre; ünlüler takımında yarışan Survivor Berna diz kapağındaki çatlak nedeniyle diskalifiye edildi.

SURVİVOR BERNA OYUN SIRASINDA SAKATLANMIŞTI

Acun Ilıcalı, “Siz de korkuyordunuz biliyorum acaba mı diye. Berna Maaalesef diz kemiğinde çatlak olduğu için maalesef Survivor'a devam edemeyecek. Kendisini çok severim. Büyük ümitlerle gelmişti. Büyük kısmetsizlik. O saktlığı Metin Hocamızın korktuğu gibi çıktı.” diyerek üzücü haberi verdi.

SURVİVOR BERNA CANBELDEK KİMDİR?

Survivor All Star yarışmasında yer alacak olan Berna Canbeldek 1989 yılında dünyaya gelmiştir. State School of Ballet and Acrobatics Berlin ve Transform Acting School Berlin'de eğitim alan Canbeldek dans, akrobasi, şarkı söylemek, piyano, at binme ve inline skates ile ilgilenmektedir. Türkiye'den Almanya'ya göç eden ailesiyle birlikte Berlin'de yaşamaktadır.

2012 yılında Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılan ve geniş kitleler tarafından tanınan Berna Canbeldek, Survivor 2014 & 2015 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına da katılmış ve buradaki performansı ile dikkatleri üzerine çekmişti. Survivor 2014'de Sahra ile arasında çıkan kavganın ardından Berna diskalifiye olarak adadan ayrılmıştı.

İyi derecede Almanca, Hollandaca ve İngilizce konuşan Berna Canbeldek, 2017 yılında Acun Ilıcalı tarafından hazırlanıp sunulan Boxun Yıldızları'nda ring'e çıkmıştır.

Yayınlanma Tarihi:00:11,