SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yılmaz Vural sahaya daldı, futbolcunun boğazına sarıldı!

Eskişehirspor, Spor Toto 1. Lig'in 31. haftasında kümede kalma yolundaki rakiplerinden Samsunspor'u ağırlarken maça Yılmaz Vural damga vurdu. Yılmaz Vural, sarı kart gören ve sakinleşmeyen oyuncusunun boğazına sarıldı!

Güncellenme: 19:03, 15/04/2018
Yılmaz Vural sahaya daldı, futbolcunun boğazına sarıldı!

Spor Toto 1. Lig 31. haftasında oynanan Eskişehirspor-Samsunspor maçında teknik direktör Yılmaz Vural sahaya girerek oyuncusu Semih Güler’in boğazına yapıştı. Kümede kalma mücadelesi veren iki ekibin maçında, ilk yarıda bir pozisyon sonrasında rakip takım oyuncusuyla tartışan Semih Güler, saha içindeki gerilimin düşmemesi sonrasında hocası Yılmaz Vural’ın hışmına uğradı. Koşarak saha içine giren tecrübeli teknik adam, 23 yaşındaki savunma oyuncusunu boğazından tutarak sakin olması için sert bir şekilde uyardı. Oyuncusunu bir yandan hırpalarken bir yandan sakinleştirmeye çalışan Vural, tansiyonun düşmesiyle birlikte kulübesine geri döndü. Hocasının uyarısı sonrasında sakinleşen Güler oyun alanına dönerken hakem tarafından sarı kartla cezalandırıldı.

Hocasının uyarısı sonrasında sakinleşen Güler oyun alanına dönerken hakem tarafından sarı kartla cezalandırıldı.

Yılmaz Vural daha önce, bir çok kez saha içinde oyuncuları ile yaşadığı tartışmalarla gündeme gelmişti. Yılmaz Vural daha önce de Ankaragücü’nü çalıştırırken futbolcu Effa’ya tokat atıp tel örgülere kadar kovalamıştı.

Eskişehirspor karşılaşmayı 5-0 kazanmayı başardı.

NOT: Görüntüler beİN Sports’tan alınmıştır.

Yayınlanma Tarihi:14:55,