SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türk Telekom Stadı’nda Arda’ya büyük tepki!

Spor Toto Süper Lig'in 29.haftasında Galatasaray ile Medipol Başakşehir TT Stadı'nda kozlarını paylaşacak. Karşılaşma öncesi sahaya çıkan sarı kırmızılıların eski kaptan Arda Turan'ı tribünler ıslıklarla protesto etti.

Güncellenme: 18:21, 15/04/2018
Türk Telekom Stadı’nda Arda’ya büyük tepki!

Galatasay şampiyonluk yarışındaki en büyük rakiplerinden biri olan Medipol Başakşehir’i Türk Telekom Stadı’nda ağırlıyor… Tüm Türkiye’nin merakla beklediği şampiyonluk yarışını yakından ilgilendiren karşılaşma öncesi, yıllar sonra başka bir takım formasıyla Galatasaray seyircisi karşısına çıkan Arda Turan’a büyük tepki vardı.

GÖZLÜK VE KULAKLIKLARINI TAKIP TEKRAR ÇIKTI

Sarı kırmızılı taraftarlar zemin kontrolü için sahaya çıkan eski kaptanları Arda Turan’ı ıslıklarla karşıladı. Gözlükleri ve kulaklıklarını takarak Türk Telekom Stadı zeminine ayak basan Arda tribünlerin ıslıklı protesto ve tepkisiyle karşılaştı. Bir süre takım arkadaşlarıyla sohbet eden Arda, daha sonra Galatasaraylı Yasin Öztekin ile kucaklaştı. Bu sırada sarı kırmızılı taraftarla büyük bir gürültüyle Metin Oktay tezahüratı söyleyerek eski oyuncularına gönderme yaptı.

İLGİLİ HABER Galatasaray taraftarından Arda Turan`a özel pankart! Galatasaray taraftarından Arda Turan`a özel pankart!

İLGİLİ HABER Haftanın maçı! Galatasaray Medipol Başakşehir... Haftanın maçı! Galatasaray Medipol Başakşehir...

Yayınlanma Tarihi:18:12,