SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray Başakşehir maçının devre arası yüksek tansiyon! Hasan Şaş…

Galatasaray Başakşehir maçının devre arası yüksek tansiyon! Hasan Şaş…

Galatasaray-Medipol Başakşehir maçının devre arasında konuk takımın Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile antrenör Orhan Ak'ın arkasında bulunan teknik heyete tepki gösteren Galatasaray yardımcı antrenörü Hasan Şaş çileden çıktı. Olayların büyümesini engelleyen isim ise yönetici Abdürrahim Albayrak oldu.

Süper Lig’in 29.haftasında Galatasaray ile Medipol Başakşehir arasındaki gergin geçen mücadelenin devre arasında soyunma odası koridorları karıştı. Galatasaray’da yardımcı antrenör Hasan Şaş, Başakşehir teknik heyeti ve idari kadrosuyla tartıştı.

15 Nisan 2018 Emre Belözoğlu`ndan Galatasaray maçında olay hareket Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında Galatasaray ile Medipol Başakşehir'in karşı karşıya geldiği zirve mücadelesinde Emre Belözoğlu'nun şok hareketi maça damga vurdu. İlgili Haberi Oku

Abdullah Avcı ile antrenör Orhan Ak’ın arkasında bulunan teknik heyete tepki gösteren Şaş, ilk yarıda yaşanan tartışmalı pozisyonlar nedeniyle bir hayli gerildi. Olayların büyümesini engelleyen isim ise yönetici Abdürrahim Albayrak oldu. Araya giren Albayrak, araya girerek Hasan Şaş’ı ve sarı kırmızılıları sakinleştirerek, soyunma odasına kadar eşlik etti.