SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray Başakşehir maçı öncesi Fatih Terim Arda Turan Emre Belözoğlu detayı

Galatasaray Başakşehir maçı öncesi Fatih Terim Arda Turan Emre Belözoğlu detayı

Medipol Başakşehirli futbolcu Emre Belözoğlu, seremoniden sonra Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in yanına gitti. Fatih Terim ile Arda Turan ise bir araya gelmedi.

Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında Galatasaray ile Medipol Başakşehir, Türk Telekom Stadyumu'nda karşı karşıya geliyor. Müsabakanın başlama düdüğünden önce Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in yanına giderek başarılar diledi ve sarıldılar. Başakşehir'de forma giyen eski Galatasaraylı Arda Turan ile Terim ise bir araya gelmedi.

15 Nisan 2018 Emre Belözoğlu`ndan Galatasaray maçında olay hareket Spor Toto Süper Lig'in 30.haftasında Galatasaray ile Medipol Başakşehir'in karşı karşıya geldiği zirve mücadelesinde Emre Belözoğlu'nun şok hareketi maça damga vurdu. İlgili Haberi Oku

Galatasaraylı taraftarlar da, Medipol Başakşehir maçı öncesi eski futbolcuları Arda Turan’a yoğun tepki gösterdi. Medipol Başakşehirli futbolcu Arda Turan, Spor Toto Süper Lig’in 29’uncu haftasında bu akşam oynanacak Galatasaray maçı ile 2523 gün sonra Türk Telekom Stadyumu çimlerine çıkmış oldu. Mücadele öncesi sahaya çıkan Arda Turan, sarı kırmızılı taraftarlar tarafından ıslıklı protesto edildi. Galatasaray taraftarı Arda Turan’ın aleyhine tezahüratlarda bulunurken, ayrıca Türk Telekom Stadı’na “Sizi buraya getiren yeteneğiniz, burada tutacak olan ise karakterinizdir” yazılı bir pankart asarak milli oyuncuya gönderme yaptı.

15 Nisan 2018 Türk Telekom Stadı`nda Arda`ya büyük tepki! Spor Toto Süper Lig'in 29.haftasında Galatasaray ile Medipol Başakşehir TT Stadı'nda kozlarını paylaşacak. Karşılaşma öncesi sahaya çıkan sarı kırmızılıların eski kaptan Arda Turan'ı tribünler ıslıklarla protesto etti. İlgili Haberi Oku

Öte yandan Galatasaray’ın eski futbolcularından olan Emre Belözoğlu da sarı kırmızılı taraftarların yoğun tepkilerine maruz kaldı. Galatasaray taraftarları, iki futbolcunun ayağına her top geldiğinde yuhalayarak tepkilerini maç boyunca sürdürdü.