SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe taraftarından Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman’a şok tepki

Fenerbahçe'nin Sivasspor ile oynadığı maç öncesinde teknik direktör Aykut Kocaman ve başkan Aziz Yıldırım taraftarların tepkisiyle karşılaştı.

Güncellenme: 16:27, 15/04/2018

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Sivasspor maçı öncesinde taraftarların tepkisiyle karşılaştı. Havalimanında kafileyi karşılayan bir taraftar, “Başkanım sen müteahhitsin. Arsa al sen, futbolcu” alma sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Süper Lig’in 29. haftasında Sivasspor’a konuk olan Fenerbahçe, zorlu deplasmandan 2-1 galip ayrılırken maç öncesi şehre inen kafileyi karşılayan taraftarlar içinden tepkili olanlar da vardı.

Bir taraftar Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın geçtiği sırada “Başkanım müteahhitsin sen müteahhitsin. Arsa al sen arsa, futbolcu alma” diyerek tepki gösterdi.

Aynı taraftar Teknik Direktör Aykut Kocaman geçtiği sırada “Hocam Konya’nın size ihtiyacı var. Biz hücum futbolu istiyoruz, Fenerbahçe gibi oynamak istiyoruz. Artık bizi hücum oynat, Topal – Josef görmek istemiyoruz.” sözleri dikkat çekti.

Aykut Kocaman ise taraftara “Haklısınız” demekle yetindi.

İLGİLİ HABER Aykut Kocaman: `Algı yönetiminin içinde olmak istemiyorum` Aykut Kocaman: `Algı yönetiminin içinde olmak istemiyorum`

Yayınlanma Tarihi:16:12,