SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş’ın gizli kahramanı Caner Erkin

Beşiktaş’ın gizli kahramanı Caner Erkin

Beşiktaş'ta rakipsiz olan Caner Erkin, 20 maçta 7 asiste ulaştı ve tüm rakiplerini geride bıraktı. Caner Erkin’in performansı, “Ah bir de ceza almasaydı” dedirtiyor.

Beşiktaş’ın geçen sezon kiraladığı ancak ağır sakatlığı nedeniyle faydalanamadığı, bu sezon ise bonservisiyle kadrosuna kattığı Caner Erkin, asist krallığında başa güreşiyor. Aldığı 6 maçlık cezaya rağmen Caner, 7 asiste ulaştı. Akhisar karşısında ligdeki 20. sınavına çıkan, bunların 6'sında kulübeden gelen tecrübeli futbolcu, fişek lakabının da hakkını verdi, enerjisiyle siyah-beyazlıların kritik galibiyetinde büyük pay sahibi oldu.

10 Nisan 2018 Caner Erkin ve Asena Atalay`ın velayet davasında şok sözler Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in açtığı velayet davasında oğlu Çınar ve eski eşi Asena Atalay mahkemede ifade verdi. Çınar Erkin pedagog eşliğinde yaklaşık yarım saat ifade verirken, yaklaşık 2 saat sonra adliyeye gelen Caner Erkin de ifade verdi. Erkin ifade işleminin ardından herhangi bir açıklama yapmazken Asena Atalay “Ben nafakadan, para davalarından vazgeçersem o da velayetten vazgeçiyor. Babasının evinde Çınar'ın odası bile yok” dedi. İlgili Haberi Oku

29 yaşındaki futbolcu, Beşiktaş'ta en çok gol pası veren oyuncu durumunda, aynı zamanda ligdeki kanat savunmacıları arasında da en yüksek asist sayısına sahip isim. Caner'in en büyük rakipleri 5'er asistli Başakşehirli Caiçara ve Galatasaraylı Mariano. Başakşehirli Clichy'nin de 4 asisti bulunuyor. Fenerbahçe’de ise Caner'in sayısına yaklaşabilen bir bek oyuncusu yok. İsmail ve İsla'nın 3'er gol pası bulunuyor.