SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selçuk İnan ilk peşinde…

Bu sezon golü ve asisti olmayan Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan yarın şanssızlığını bitirmeye çıkacak. Profesyonel kariyerinde ilk kez bir sezonu gol atamadan geçiren Selçuk İnan, Medipol Başakşehir maçında zinciri kırmak istiyor.

Güncellenme: 11:40, 14/04/2018
Selçuk İnan ilk peşinde…

Sezonun ilk yarısında fazla oynama şansı bulamayan, Fatih Terim'in gelmesiyle de Galatasaray'ın değişmezi olan Selçuk İnan, Medipol Başakşehir maçına başka bir motivasyon ile çıkacak. Galatasaray’daki ilk 4 yılında rakibine mutlaka 1 gol atan ama geçen sezonu boş geçip ilk yarıdaki randevuda oynamayan Selçuk İnan, yarın şanssızlığına son vermek istiyor. Bu sezon henüz gol atamayan ve asist bile yapmayan Selçuk İnan, Medipol Başakşehir önünde hem siftah yapmak hem de geleneği sürdürmek istiyor.

İLGİLİ HABER Faruk Süren başkan adaylığı için tek şart sundu Faruk Süren başkan adaylığı için tek şart sundu

GALATASARAY EKSİZSİZ

Öte yandan Sakatı bulunmayan Galatasaray, kritik Medipol Başakşehir maçının hazırlıklarını tam kadro sürdürüyor. Teknik Direktör Fatih Terim oyuncularına taktik antrenman yaptırdı. İdman öncesinde ise deneyimli hoca “Bu maçı kazanıp hem Gençlerbirliği yenilgisini telafi edelim hem liderliği geri alalım. Kalan 6 maçımızı da kazanarak şampiyon olacak güce sahibiz. Bu hafta liderliği geri alalım ve bir daha bırakmayalım” telkininde bulundu.