SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Selçuk İnan ilk peşinde…

Selçuk İnan ilk peşinde…

Bu sezon golü ve asisti olmayan Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan yarın şanssızlığını bitirmeye çıkacak. Profesyonel kariyerinde ilk kez bir sezonu gol atamadan geçiren Selçuk İnan, Medipol Başakşehir maçında zinciri kırmak istiyor.

Sezonun ilk yarısında fazla oynama şansı bulamayan, Fatih Terim'in gelmesiyle de Galatasaray'ın değişmezi olan Selçuk İnan, Medipol Başakşehir maçına başka bir motivasyon ile çıkacak. Galatasaray’daki ilk 4 yılında rakibine mutlaka 1 gol atan ama geçen sezonu boş geçip ilk yarıdaki randevuda oynamayan Selçuk İnan, yarın şanssızlığına son vermek istiyor. Bu sezon henüz gol atamayan ve asist bile yapmayan Selçuk İnan, Medipol Başakşehir önünde hem siftah yapmak hem de geleneği sürdürmek istiyor.

14 Nisan 2018 Faruk Süren başkan adaylığı için tek şart sundu İsmi Galatasaray başkanlığı için geçen Faruk Süren, yeniden aday olup olmayacağı sorusunu yanıtladı. Galatasaray tarihinin en başarılı başkanlarından biri olan Faruk Süren, “O dönem ağzımın payını aldım. Benim başkan adayı olmam için bütün camia bir araya gelmeli” dedi. İlgili Haberi Oku

GALATASARAY EKSİZSİZ

Öte yandan Sakatı bulunmayan Galatasaray, kritik Medipol Başakşehir maçının hazırlıklarını tam kadro sürdürüyor. Teknik Direktör Fatih Terim oyuncularına taktik antrenman yaptırdı. İdman öncesinde ise deneyimli hoca “Bu maçı kazanıp hem Gençlerbirliği yenilgisini telafi edelim hem liderliği geri alalım. Kalan 6 maçımızı da kazanarak şampiyon olacak güce sahibiz. Bu hafta liderliği geri alalım ve bir daha bırakmayalım” telkininde bulundu.