SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Esnafa 8 bin adet Antalyaspor bayrağı

Esnafa 8 bin adet Antalyaspor bayrağı

Antalyaspor-Atiker Konyaspor maçı öncesinde, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere öncülüğünde esnaf ve sanatkarlara 8 bin adet Antalyaspor Bayrağı dağıtıldı.

Yarın oynanacak Antalyaspor-Atiker Konyaspor maçı öncesinde Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere öncülüğünde, Antalyaspor'a destek olmak amacıyla esnaf ve sanatkarlara 8 bin adet Antalyaspor Bayrağı dağıtıldı. AESOB Başkanı Adlıhan Dere başlattığı çağrıyla Antalyaspor-Atiker Konyaspor maçında tribündeki yerini alacağını belirterek, “Tüm esnaf ve sanatkarlarımızı, hemşerilerimizi, Antalya sevdalılarını şehrimizin takımı Antalyaspor'umuza destek olmak amacıyla tribünlere davet ediyorum” dedi.

10 Nisan 2018 Antalyaspor asbaşkanından Samuel Eto`o hakkında gündemi sarsacak iddia Antalyaspor Asbaşkan Şefik Öz, devre arasında takımdan ayrılarak Atiker Konyaspor'a imza atan Kamerunlu yıldız Samuel Eto'o hakkında şoke edecek bir iddiada bulundu. Şefik Öz, Samuel Eto'o'nun Atiker Konyaspor ile oynanacak kritik maç öncesi Antalyaspor'daki eski takım arkadaşlarını telefonla aradığı şeklinde dedikodular olduğunu belirtti. İlgili Haberi Oku

AESOB Başkanı Adlıhan Dere'nin çağrısına cevap veren Oda Başkanları da esnafları ziyaret ederek hem bayrak dağıttı hem de maça davet ettiler. Kısa süre içerisinde tüm dükkanlarda Antalyaspor Bayraklarının dalgalanmaya başladı.