SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Esnafa 8 bin adet Antalyaspor bayrağı

Antalyaspor-Atiker Konyaspor maçı öncesinde, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere öncülüğünde esnaf ve sanatkarlara 8 bin adet Antalyaspor Bayrağı dağıtıldı.

Güncellenme: 11:45, 14/04/2018
Esnafa 8 bin adet Antalyaspor bayrağı

Yarın oynanacak Antalyaspor-Atiker Konyaspor maçı öncesinde Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere öncülüğünde, Antalyaspor'a destek olmak amacıyla esnaf ve sanatkarlara 8 bin adet Antalyaspor Bayrağı dağıtıldı. AESOB Başkanı Adlıhan Dere başlattığı çağrıyla Antalyaspor-Atiker Konyaspor maçında tribündeki yerini alacağını belirterek, “Tüm esnaf ve sanatkarlarımızı, hemşerilerimizi, Antalya sevdalılarını şehrimizin takımı Antalyaspor'umuza destek olmak amacıyla tribünlere davet ediyorum” dedi.

İLGİLİ HABER Antalyaspor asbaşkanından Samuel Eto`o hakkında gündemi sarsacak iddia Antalyaspor asbaşkanından Samuel Eto`o hakkında gündemi sarsacak iddia

AESOB Başkanı Adlıhan Dere'nin çağrısına cevap veren Oda Başkanları da esnafları ziyaret ederek hem bayrak dağıttı hem de maça davet ettiler. Kısa süre içerisinde tüm dükkanlarda Antalyaspor Bayraklarının dalgalanmaya başladı.