SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Reklam yıldızı Vesely ve Doğuş!

Fenerbahçe Doğuş'un Çek yıldızı Jan Vesely ve Anadolu Efes'in milli oyun kurucusu Doğuş Balbay; reklam filmi için kamera karşısına geçti.

Güncellenme: 22:48, 13/04/2018
Reklam yıldızı Vesely ve Doğuş!

Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı ve EuroLeague’in sponsoru Head&Shoulders’ın yeni ürünlerinin tanıtımı Fenerbahçe Doğuş’un yıldızı Jan Vesely ve Anadolu Efes’in milli oyun kurucusu Doğuş Balbay’ın yer aldığı reklam filmiyle yapıldı. Ribaund dergisinin haberine göre, Euroleague’in iki yıldızı Vesely ile Doğuş’u bir araya getiren reklam filmi Avrupa’da da ses getirdi.

Parkelerdeki yüksek performansını, reklam filminde de gösteren Vesely ile Doğuş’un oynadıkları reklam filmi büyük ilgi çekti. Fenerbahçe taraftarının sevgilisi olan Çek yıldız, en zor anlarda ‘Tek ihtiyacın olan özgüven’ vurgusunun yapıldığı reklam filminin çekimlerinde sempatik hareketleriyle dikkat çekerken, Doğuş Balbay da ‘Kepeğim değil benim zamanım’ mottosunu kullandı. İLGİLİ HABER Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi | Yeşilgiresun Bld. 70-93 Fenerbahçe Doğuş Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi | Yeşilgiresun Bld. 70-93 Fenerbahçe Doğuş