SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor Sema nerde? Sema’nın ikizinden açıklama geldi!

Survivor 2018'in güçlü isimlerinde Sema Aydemir son oyunlarda yer almadı. Acun Ilıcalı, Survivor Sema'nın sağlık problemi olduğu için oyunlarda yer almadığını söylerken, Sema'nın ikizinden açıklama geldi.

Güncellenme: 00:37, 15/04/2018
Survivor Sema nerde? Sema’nın ikizinden açıklama geldi!

Survivor’da heyecan tüm hızıyla devam ederken iki gündür oyunlarda yer almayan Sema nerede merak ediliyor. Acun Ilıcalı’nın sağlık kontrolünde olduğunu açıkladığı Survivor Sema’nın durumu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Survivor Sema’nın hastanede tedavi olduğunu söylenirken Sema’nın ikizinden bir açıklama geldi. Midesindeki rahatsızlık yüzünden hastanede tedavi altında olan Sema’nın ikizi ise kendilerinin de Sema hakkında bir bilgilerinin olmadığını belirtti.

SURVİVOR SEMA KİMDİR?

Sema Aydemir, Survivor’ın 2017 sezonunda ünlüler takımında mücadele etmiş ve takımın önemli isimleri arasında yer almıştır. Yarışmanın sonlarına doğru talihsiz bir sakatlık yaşayan Sema, tüm aksiliklere rağmen istastiki performansta 1.67’lik oran ile liste başında yer almıştır. 17 Ağustos 1985 yılında Bursa’da dünyaya gelen Sema Aydemir, atletizmdeki başarısıyla Türkiye’yi uluslararası arenada temsil etmiş ve ismini duyurmuştur. Sema Aydemir geçmiş yıllarda heptatlon branşında boy gösterdi. Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları’nda 4x400m bayrak yarışında yarışma hakkını elde etti. 400m engelli branşında en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara’da yapılan yarışta 56.62sn’lik derecesiyle elde etti.

2004 Atina Olimpiyat Oyunları’nda bronz madalyası bulunan Türk çekiç atma sporcusu Eşref Apak ile 2016 yılında boşandı. Çiftin Ali isminde bir çocukları bulunuyor. 21 Ocak 2017’de yayınlanmaya başlayan 2017 Survivor’ın ünlüler kadrosunda yer aldı. Sema Aydemir Survivor 2018 All Star yarışmasında ünlüler takımında yer alıyor.

Yayınlanma Tarihi:20:34,