SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ukrayna’nın efsane kalecisi Oleksandr Shovkovskiy’ye eski kaynanasından saldırı!

Kariyerinde 92 kez Ukrayna Milli Takımı formasını giyen efsane futbolcu Oleksandr Shovkovskiy, eski kaynanası tarafından saldırıya uğradığını iddia etti. Bir video paylaşan 43 yaşındaki eski kaleciye görüntülerde bir kadın tarafından önce taş atılırken sonra da bir çeşit silahla üç el ateş ediliyor.

Güncellenme: 19:54, 09/04/2018

Ukrayna futbolunun unutulmaz isimlerinden eski milli kaleci Oleksandr Shovkovskiy, ilginç bir olay ile gündeme geldi. Shovkovskiy, kişisel Facebook sayfasından bir video paylaşırken 2015’te ayrıldığı eşi Olga Alenova’nın annesi Lyubov Pavlovna tarafından saldırıya uğradığını iddia etti. Videoda Shovkovskiy, bir evin kapısını çalıyor ve kendisine balkondan cevap veren kadın Shovkovskiy ve olayı kaydeden şahsa önce taş atıyor.

Videoda daha sonra balkona çıktığı odaya geri dönen kadın bu kez bir çeşit silahla yeniden ortaya çıkıyor ve Shovkovskiy’ye bağırdıktan sonra silahla üç el ateş ediyor. Ağır adımlarla evin bahçesini terk eden Shovkovskiy, yaptığı açıklamada kızını almak için eve gittiğini ve böyle bir saldırıya uğradığını ifade etti. Oleksandr Shovkovskiy 92 kez Ukrayna Milli Takımı formasını ve 426 kez de Dinamo Kiev’in formasını terletmişti.

İLGİLİ HABER Eusebio Di Francesco`dan Barcelona maçı öncesi Cengiz Ünder açıklaması Eusebio Di Francesco`dan Barcelona maçı öncesi Cengiz Ünder açıklaması

Yayınlanma Tarihi:19:47,