SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor Elif kimdir? Survivor Elif’in değişimi şaşkına çevirdi!

Survivor 2018'de all star takımına sonradan katılan Elif Şadoğlu 2017 Survivor'da da mücadele etmişti. Geçtiğimiz ardından bu sene kadroda yer alan Survivor Elif'in1 yıl içindeki değişimi izleyenleri şok etti. Peki Survivor Elif kimdir, kaç yaşında, evli mi? İşte Survivor'un yeni yarışmacısı Elif Şadoğlu hakkında merak edilenler...

Güncellenme: 23:48, 11/04/2018
Survivor Elif kimdir? Survivor Elif’in değişimi şaşkına çevirdi!

Bu sene ekranlarda fırtına gibi esen Survivor 2018'de yeni katılan isimlerden biri de geçtiğimiz sezon Survivor 2017'de de yer alan Elif Şadoğlu oldu. Katıldığı Survivor'da gösterdiği performansla beğeni toplayan Survivor Elif'in all star takımında nasıl bir performans göstereceği merak ediliyor. Yeni imajı ile birçok ismin tanımakta zorlandığı Survivor Elif geçtiğimiz sezon erkenden elenen isimler arasında yer alıyordu. Peki Elif Şadoğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

ELİF ŞADOĞLU KİMDİR?

Survivor Elif Şadoğlu 1992 doğumludur. Ataşehir’deki bir spor merkezinde Fitness Eğitmenliği yapmaktadır. Elif Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu oldu. Şadoğlu Survivor 2017’de Gönüllüler takımında yarışmıştı.

Yayınlanma Tarihi:20:01,