SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mathieu Valbuena Fransız basınına konuştu: ‘Bir gecede bütün güven kayboldu’

Spor Toto Süper Lig takımlarından Fenerbahçe'nin küskün yıldızı Mathieu Valbuena, son dönemde yedek kalmasıyla ilgili Fransız basınına açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 20:59, 09/04/2018
Mathieu Valbuena Fransız basınına konuştu: ‘Bir gecede bütün güven kayboldu’

SKOR DIŞ HABERLER / Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Mathieu Valbuena, Fransa basınına özel açıklamalarda bulunurken sarı lacivertli kulüpteki durumuna ilişkin çok konuşulacak sözler sarfetti.

France Football’a röportaj veren tecrübeli futbolcu, “Fenerbahçe’ye ilk geldiğimde oynuyordum, goller atıyordum, asistler yapıyordum. Takımın en iyi istatistiğine sahip oyuncularındandım ve her şey yolunda giderken bir gecede bana olan bütün güven kayboldu” ifadelerini kullandı.

Neden yedek kaldığına anlam veremediğini belirten 33 yaşındaki Fransız yıldız, “İyi olmadığınız zaman yedek kalmayı anlayabilirim ama bana olan güvensizliği gördükçe gerçekten çok şaşırıyorum” şeklinde konuştu.

Türkiye’ye geldiği için pişman olmadığını belirten Valbuena, “Fransa’da geçen yıllardan sonra çok farklı bir deneyim oldu. Değişik insanlar, farklı kültürler ve birçok farklı şeyi keşfetme şansım oldu.” dedi.

Kariyerinde zor zamanlar geçirdiğini ancak mücadeleyi bırakmadığını sözlerine ekleyen Valbuena, “Yalnız kaldığım ve tek başıma ağladığım zamanlar yaşadım. Aile bir insan için en güzel hediyedir. Eşim, çocuğum, annem ve babam benim için çok önemliler.” yorumunda bulundu.

İLGİLİ HABER Sinan Engin: Fenerbahçe Usain Bolt`u alsın Sinan Engin: Fenerbahçe Usain Bolt`u alsın

Yayınlanma Tarihi:20:18,