SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ahmet Gökçek: Fenerbahçe yarıştan kopmasın diye operasyon yapıldı!

TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Osmanlıspor'un Kurucu Başkanı Ahmet Gökçek, Fenerbahçe maçının ardından Skrtel'in attığı gol için yayıncı kuruluşun pierosu hakkında gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 00:51, 09/04/2018
Ahmet Gökçek: Fenerbahçe yarıştan kopmasın diye operasyon yapıldı!

Fenerbahçe, Süper Lig 28. haftasında sahasında Osmanlıspor’u 2-0 mağlup etti. Skrtel’in 54. dakikada attığı golde beIN Sports pierosu topun 5 cm çizgiyi geçtiğini belirledi. Ancak maçın ardından Osmanlıspor Onursal Başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Gökçek, pieronun maçtan 1 saat sonra belli olmasına büyük tepki gösterdi ve gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

Osmanlıspor Başkanı Ahmet Gökçek, maçın ardından Beyaz TV”ye yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:

İLGİLİ HABER Tartışma yaratan pozisyonlara Piero noktayı koydu Tartışma yaratan pozisyonlara Piero noktayı koydu

“NEDEN CANLI YAYINDA GÖSTERİLMEDİ?”

Fenerbahçe stadında çizgi kamerası var. Her maç seyrediyoruz ve pozisyonu anında görüyoruz. Bugün neden yayıncı kuruluş çizgi kamerasından canlı yayında göstermedi? En büyük soru işareti bu. Çünkü offline yayın yaptıklarında piero ile oynayıp 3-5 cm içeride akşam hepimiz seyredeceğiz. Sebebi bu. Canlı yayında pozisyonu neden göstermiyorsun?

“YAN HAKEM %100 KALE ÇİZGİSİNDE DEĞİL”

%100 kale çizgisinde olmayan bir yan hakemin o pozisyonu görme şansı olamaz. Orta hakem golü vermiyor, yan hakem 35 metreden golü veriyor.

İLGİLİ HABER İrfan Buz`dan pozisyonu tespit eden hakeme tepki! İrfan Buz`dan pozisyonu tespit eden hakeme tepki!

“OFFLİNE SİSTEMİYLE HAZIRLANAN PİEROYA İNANMIYORUM”

Söyleyecek bir şey yok. Ben offline sistemiyle hazırlanan piero sistemine inanmıyorum. Gol olmadığının en büyük kanıtı bu.

İLGİLİ HABER Aykut Kocaman: `Cüneyt Çakır`ın kulakları çınlasın!` Aykut Kocaman: `Cüneyt Çakır`ın kulakları çınlasın!`

“OPERASYON YAPILDI”

İtiraz etseniz ne fark eder? Karar değişmeyecek. Bir tarafta can çekişen bir takım var. Öbür tarafta yayıncı kuruluşun Fenerbahçe ile diğer takımların arasındaki farkın açılmamasını sağlamak için yapılan operasyondur. Maçın genelinde tartışılacak hiçbir pozisyon yok. Temiz bir maç oynanıyordu. Cevdet hoca Osmanlıspor’un, Galatasaray maçında da nizami golünü vermemişti. Geçen sene burada elden atılan golle yenildik. Büyük takımların bunlara ihtiyacı yok. Hem maddi, hem manevi olarak her bakımdan üstünseniz sahada hakkınızla maçı almanız gerekiyor.

Yayınlanma Tarihi:00:46,