SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Tartışma yaratan pozisyonlara Piero noktayı koydu

Tartışma yaratan pozisyonlara Piero noktayı koydu

Fenerbahçe'nin Osmanlıspor'u 2-0 mağlup ettiği maçta yaşanan iki tartışmalı pozisyona yayıncı kuruluşun Piero görüntüleri noktayı koydu.

Fenerbahçe, seyircisi önünde Osmanlıspor’u 2-0 yenerek şampiyonluk yolundaki iddiasını sürdürdü… Skrtel ve Soldado’nun golleriyle kazanan sarı lacivertlilerde atılan 2 gol de tartışmalara neden oldu. Yayıncı kuruluşun piero görüntüleri mücadelenin ardından o pozisyonlar için noktayı koydu.

54.dakikada Skrtel’in attığı golde Osmanlıspor kalecisi Karcemarskas’ın topu içeride tuttuğu ortaya çıktı. beIN Sports’un Piero’suna göre Fenerbahçe’nin Martin Skrtel ile bulduğu golde top kale çizgisini tamamen geçmiş. Sarı lacivertlilerin attığı 2.golde ise Soldado’nun 24 cm ofsaytta olduğu belirtildi.

08 Nisan 2018 Musa Çağıran`dan gol yorumu: `Oradan nasıl golü verdi?` İlgili Haberi Oku

Görüntüler  beIN Sports’tan alınmıştır…

08 Nisan 2018 Rıdvan Dilmen tartışmalı pozisyonu açıkladı: Güntekin mesaj attı! Rıdvan Dilmen, NTV'de yayınlanan %100 Futbol programında Fenerbahçe'nin evinde Osmanlıspor'u 2-0 mağlup ettiği mücadeleyi değerlendirdi. Sarı lacivertlilerin tartışma yaratan ilk golü için çarpıcı bir açıklama yaptı. İlgili Haberi Oku

08 Nisan 2018 Fenerbahçe Osmanlıspor maçında tartışma yaratan gol Fenerbahçe Osmanlıspor maçında Skrtel'in attığı ilk gol tartışma yarattı. İlgili Haberi Oku