SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selçuk Şahin’in eşi Emel Şahin’den olay yaratan paylaşım

Süper Lig'in 28. haftasında Beşiktaş'a 5-1 yenilen Göztepe, Avrupa hayallerinden uzaklaşırken takım içinde yaşananlar disiplin sorunu olduğu iddialarını da beraberinde getirdi. Takım kaptanı Selçuk Şahin oyundan alınırken hocasına sinirlenirken eşi Emel Şahin'in attığı tweet de olay oldu.

Güncellenme: 13:35, 08/04/2018
Selçuk Şahin’in eşi Emel Şahin’den olay yaratan paylaşım

Göztepe’nin Beşiktaş’a deplasmanda 5-1 yenildiği maçta orta saha oyuncularının davranışları, “Takımda disiplin sıkıntısı mı var?” sorusunu akıllara getirdi. Göztepe’de 49’uncu dakikada oyundan alınan kaptan Selçuk, yedek kulübesine gelirken teknik direktör Tamer Tuna’ya sert tepki gösterdi.

Araya giren Sportif Menajer İlhan Şahin’i de iten tecrübeli futbolcu sinirli bir şekilde kulübeye geldi. Selçuk Şahin’in eşi Emel Şahin de maçın ardından attığı tweetle karara sert tepki gösterdi.

Emel Şahin, “49’uncu dakika her şey normal giderken oyuncu değiştirir misiniz anket yapıyorum arkadaşlar?” şeklinde paylaşım yaptı. Tamer Tuna’yı hedef alan bu paylaşım yüzlerce retweet aldı.

Ancak Emel Şahin, bir süre sonra yaptığı yorumu kaldırsa da daha sonra başka bir kullanıcının konuyla ilgili yaptığı paylaşımı retweet etti.

Göztepe’de maçın 77’nci dakikasında kırmızı kart gören Rotman’ın da davranışı camiayı kızdırdı.

Yaptığı faul sonrası sarı kart gören Slovak futbolcu, hakeme fiziksel müdahalede bulundu ve oyundan atıldı. Oyunda dengenin kurulduğu anlarda gereksiz yere kart görüp takımını eksik bırakan Rotman’a Tamer Tuna’nın çok kızdığı belirtildi.

Yine karşılaşma içinde Tayfur ve Poko’nun sert bir şekilde tartıştığı gözlerden kaçmadı. Tayfur, Göztepe atağında kendisine pas vermeyen Poko’ya sert tepki gösterdi, ikili arasında sözlü tartışma yaşandı.

İLGİLİ HABER Selçuk Şahin`i çıldırtan karar! Kaptanlık pazubandını yere fırlattı Selçuk Şahin`i çıldırtan karar! Kaptanlık pazubandını yere fırlattı