SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

MAÇ ÖZETİ: Trabzonspor Kayserispor özeti izle! TS Kayseri 4-0

Trabzonspor evinde ağırladığı Kayserispor'u Abdülkadir Yusuf Yazıcı ve Burak Yılmaz'ın attığı gollerle ile 4-0 yenmeyi başardı. Trabzonspor Kayserispor özeti ve Abdülkadir enfes golünü izlemek isteyen futbol severler maç özeti arayışına başladı. İşte TS Kayseri maçı özeti...

Güncellenme: 18:34, 07/04/2018
MAÇ ÖZETİ: Trabzonspor Kayserispor özeti izle! TS Kayseri 4-0

Trabzonspor, evinde ağırladığı Kayserispor’u ikinci yarıda bulduğu gollerle dağıttı. 4-0 sona eren Trabzonspor Kayserispor maçında golleri 53. dakika Abdülkadir, 62. dakikada Yusuf Yazıcı ve 66. ile 76. dakikalarda Burak Yılmaz attı. Çok sayıda gol pozisyonun yaşandığı Trabzonspor Kayserispor maçını izleyemeyen futbol severler karşılaşmasının sona ermesinin ardından maç özeti arayışına girdi. Haberimizin içerisinde Trabzonspor Kayseri maç özeti ve önemli anlarının yer aldığı karşılaşmanın özet görüntüleri aşağıdaki linkte yer alıyor.

TRABZONSPOR KAYSERİSPOR ÖZET İZLE

MUHARREM USTA GÖZ YAŞLARIYLA VEDA ETTİ

Trabzonspor’da başkanlığı bırakan Muharrem Usta, Trabzonspor – Kayserispor maçında tribündeydi. 4-0’lık galibiyet sonrasında tribünden futbolcuları ve taraftarları selamlayan Usta’nın duygu dolu anlar yaşadığı görüldü. Trabzon’a veda eden eski başkan gözyaşlarını tutamadı ve elini suratına götürdü.

 

Yayınlanma Tarihi:17:53,