SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İEM polisleri ile Beşiktaşlı şöhretler karşı karşıya geldi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü (İEM) Polis Haftası kapsamında polis ve müdürlerden oluşan kadroyla, "Beşiktaşlı Şöhretler" karması arasında Vodafone Parkı'ta maç düzenlendi.

Güncellenme: 19:22, 07/04/2018
İEM polisleri ile Beşiktaşlı şöhretler karşı karşıya geldi

Habip ATAM / Özel Haber İstanbul Emniyet Müdürlüğü, her yıl 1-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan “Polis Haftası” sebebiyle farklı bir organizasyona imza attı. İEM ve Beşiktaşlı şöhretler karması arasında Vodafone Parkı’ta “Dostluk Maçı” düzenlendi. İEM karması “Şöhretler Maçı” saat 17.30’da başladı.

Maçın başlama vuruşunu İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ve Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman tarafından yapıldı. Mustafa Çalışkan’ın da 10 dakika oyunda kaldığı maçta ilk golü Şöhretler Karması attı. Maçın ilk yarısı bu skorla sona ererken ikinci yarıda İEM ekibi 1-1 beraberliği yakaladı. Maç bu skorla sona ererken, Şöhretler Karması’ndaki oyuncular Ali İl, Şarkıcı Mustafa Sandal, CNNTÜRK Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Aktaş, Oyuncu Zafer Alöz, eski futbolcu Saffet İşler, Necdet Ergül, Ömer Gülen, Beşiktaşlı Yönetici Şafak Yazıcıoğlu, Beşiktaş TV Genel Müdürü Bülent Ülgen, Candaş Tolga Işık, Oyuncu Sinan Çalışkanoğlu, Mizah Yazarı Vedat Özdemirolu ile İEM kadrosundaki Il Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ın yardımcıları, polis müdürleri ve polis memurlarına madalya verildi.

POLİS MEHTERİ KONSER VERDİ

Beşiktaş – Göztepe Maçı öncesinde düzenlenen müsabakada polislerden oluşan “Polis Mehter Takımı” da konser verdi. Etkinlik kapsamında stattaki reklam panolarında “Vatan Aşkı Millet Sevgisiyle 173 Yıl” yazıları yer aldı. Skorbortta ise İEM tarafından hazırlanan polis tanıtım kliplerine yer verildi. Yapılan anoslarda da Türk Polis Teşkilatı’nın 173’üncü Kuruluş Yıldönümü için kutlama anosları yapıldı.