SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ahmet Nur Çebi: ‘Demba Ba’yı çok seviyoruz’

Ahmet Nur Çebi: ‘Demba Ba’yı çok seviyoruz’

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Göztepe maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Göztepe’yi 5-1 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

Galibiyette Beşiktaş taraftarının önemine dikkat çeken yönetici, “Larin’in golü beni çok mutlu etti. Bu takımı Beşiktaş taraftarı oynatıyor. Sezona nasıl başladıysak aynı istek ve arzu devam ediyor. İpi göğüsleyen takımın Beşiktaş olacağını düşünüyorum. Medel’in tarzı, Larin’in attığı gol önemli mesajlardır. Birlik beraberliği, saygıyı ve sevgiyi görmüşsünüzdür hepiniz.” ifadelerini kullandı.

Fikret Orman’ın maç öncesi yaptığı Demba Ba açıklamaları için görüşleri sorulan Çebi, “Başkanımızın yaptığı açıklama tamamen iyi niyetli. Biz Demba Ba’yı çok seviyoruz. Bugün gol atsa da, Göztepe yense de sevecektik. Bizim evladımızdır. Başkanımızın açıklamalarını kötü niyete çekmemek gerek. İnsanların niyeti kötüyse kötüye çeker. Biz Demba’yı seviyoruz. Sevdiğimizi belirtmemizde bir art niyet nasıl olabilir ki?” diye konuştu.

07 Nisan 2018 Necip Uysal: `Göztepe`nin zaaflarını kullandık` Beşiktaş Kaptanı Necip Uysal, Spor Toto Süper Lig'de siyah-beyazlıların Vodafone Park'ta Göztepe'yi 5-1 mağlup ederken Necip, Göztepe'nin zaaflarını değerlendirdiklerini ifade etti. İlgili Haberi Oku