SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mehmetçik’in sorusuna Tolga Zengin’den yanıt: ‘O iş Oğuzhan’da’

Mehmetçik’in sorusuna Tolga Zengin’den yanıt: ‘O iş Oğuzhan’da’

Afrin harekatına destek için Mehmetçikler'i ziyaret eden Beşiktaşlı futbolculardan Necip Uysal ve Tolga Zengin, "Beşiktaş şampiyon olacak mı?" sorusuna, "O iş Oğuzhan'da" diye cevap verdi.

Afrin harekatına destek için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte sınır karakollarında görev yapan Mehmetçikler'i ziyaret eden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve futbolcular Tolga Zengin, Necip Uysal ve Oğuzhan Özyakup, askerlerimizden büyük ilgi gördü.

Gazete Habertürk’ün haberine göre, siyah-beyazlı futbolcuların etrafını saran Beşiktaşlı askerler “Bu sezon da şampiyon olacak mıyız?” sorusunu yöneltti. Tolga ve Necip'in ise kaptanı kastederek “Merak etmeyin. O iş Oğuzhan'da” yanıtını verdiği öğrenildi.

Öte yandan Beşiktaşlı 3 yıldızın, Galatasaray-Trabzon maçını da takip ettikleri ve mücadele bittikten sonra “Biz işimize bakalım. İpler bizim elimizde” yorumunu yaptıkları öğrenildi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ayrıca kendileriyle yakından ilgilenen Hatay Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Yıldız'a teşekkür etti.

03 Nisan 2018 `Güzel adam Süreyya`ya Fransa`dan ödül! Beşiktaş'ın emektar malzemecisi Süreyya Soner'in hayatını ele alan; Güzel Adam Süreyya, 'En İyi Spor Filmi' ödülünün sahibi oldu. İlgili Haberi Oku