SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Juventus-Real Madrid maçını Cüneyt Çakır yönetecek

Juventus-Real Madrid maçını Cüneyt Çakır yönetecek

FIFA kokartlı hakemlerimizden Cüneyt Çakır, Salı günü Juventus ile Real Madrid arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final ilk maçını yönetecek.

UEFA’dan Cüneyt Çakır’a bir önemli görev daha geldi. FIFA kokartlı hakem Çakır, UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk karşılaşmasında Juventus ile Real Madrid arasında oynanacak mücadelede düdük çalacak.

3 Nisan Salı günü Juventus Stadyumu’nda saat 21.45’te başlayacak karşılaşmada Çakır’ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Hüseyin Göçek ve Barış Şimşek’in ilave yardımcı olarak görev alacağı müsabakada dördüncü hakemlik görevini ise Mustafa Emre Eyisoy üstlenecek.

FIFA kokartlı hakemlerimizden Cüneyt Çakır ve ekibi, 14 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında Rusya’da düzenlenecek 2018 FIFA Dünya Kupası’nda da görev alacak.

29 Mart 2018 FIFA, Dünya Kupası`nda görev alacak hakemleri açıkladı! 80 yıl sonra ilk... FIFA, Rusya'da düzenlenecek olan Dünya Kupası'nda görev yapacak hakemleri resmen açıklarken 80 yıl sonra ilk kez Premier Lig'de düdük çalan bir hakem Dünya Kupası'nda maç yönetmeyecek. İlgili Haberi Oku