SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Skenderbeu’ya 10 yıl futboldan men cezası verildi

Skenderbeu’ya 10 yıl futboldan men cezası verildi

UEFA, Arnavutluk ekiplerinden Skenderbeu'ya şike yaptığı gerekçesiyle 10 yıl futboldan men ve 1 milyon euro para cezası verdi.

UEFA, Arnavutluk ekibi Skenderbeu’ya çok ağır bir ceza verdi! 2011 yılından bu yana çok sayıda maçta şike yaptığı tespit edilen Skenderbeu, 10 yıl Avrupa’dan men edildi.

Sporx’in haberine göre,  Skenderbeu’nun 50’den fazla maçta şike yaptığını belirten UEFA, Arnavutluk ekibine ayrıca 1 milyon Euro para cezası verdi.

”BİZ MASUMUZ, CAS’A GİDECEĞİZ”

Kulüp hisselerinin büyük bir çoğunluğuna sahip olan Ardian Takaj, UEFA’dan gelen cezanın ardından yaptığı açıklamada ”Bu hikayede biz temiz olduğumuza inanıyoruz. Beklemediğimiz bir karar oldu. Masum olduğumuza inancımız tam. CAS’a gideceğiz ve hakkımızı savunacağız” sözlerini kullandı.

29 Mart 2018 Fenerbahçe UEFA`dan ceza beklemiyor Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, UEFA'dan herhangi bir ceza beklemediğini açıklarken, 1959 yılından önceki şampiyonluklar için yapılan çalışmaların seçim propagandası olarak lanse edilmesine üzüldüğünü söyledi. İlgili Haberi Oku