SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sporseverlerin kalbini kıran ayrılık

Sporseverlerin kalbini kıran ayrılık

Spor dünyasının en tanınan haber spikerlerinden biri olan Natalie Sawyer, Sky Sports News'teki görevinden ayrıldı. Twütter kullanıcıları, ayrılık kararı sonrası 'Today is a sad day' (Bugün üzücü bir gün) başlığı altında hayal kırıklıklarını dile getirdiler.

SKOR DIŞ HABER Sky Sports News kanalında sunduğu programlar ile sporseverlerin en sevdiği isimlerden biri olan Natalie Sawyer, ekranlara veda etti. Natalie Sawyer, diğer işleri ile meşgul olabilmek için bu kararı aldığını belirtti. Haberin sosyal medyada duyulmasının ardından Twitter kullanıcıları adeta yas ilan etti. ‘Today is a sad day’ (Bugün üzücü bir gün) başlığı altında toplanan Twitter kullanıcıları, ayrılık kararının ardından yaşadıkları kalp kırıklığını paylaştılar.

29 Mart 2018 Anthony Joshua Joseph Parker kapışması öncesi polisten uyarı Tüm dünyanın merakla beklediği Anthony Joshua-Joseph Parker boks maçı öncesi izleyicilere uyarı geldi. Karşılaşmayı yasa dışı yayın sitelerinden takip edecekler hakkında soruşturma açılacağı duyuruldu. Şimdiden 400 bin yasa dışı yayın sitesinin Anthony Joshua-Joseph Parker maçını yayınlayacağını duyurması polisi harekete geçirdi. İlgili Haberi Oku

Özellikle transfer dönemlerinin son gününde yaptığı yayınlar ile popüler olan Natalie Sawyer, 18 yıldır sevenleriyle buluştuğu kanalda son kez ekran karşısına geçti. Natalie Sawyer’ın ayrılığının ardından kanal yöneticilerinden biri, The Sun gazetesine verdiği demeçte “Natalie Sawyer ayrılığını canlı yayında duyurmayacak. Ancak şunu net olarak söyleyebilirim ki Sky Sports ekranlarına son kez çıktı. Kendisine verdiği emekler için çok teşekkür ediyoruz” dedi. Kanalın da ayrılığı canlı yayında duyurması beklenmezken, spor ekranlarının en sevilen yüzlerinden biri sessiz sedasız görevini bırakmış oldu.

29 Mart 2018 De Jong`dan Tudor itirafı Galatasaray'dan devre arasında ayrılarak Almanya'nın Mainz kulübüne transfer olan Nigel de Jong, ülkesinin basınına konuştu. Nigel de Jong, Tudor döneminde neden oynamadığına açıklık getirdi. İlgili Haberi Oku

Natalie Sawyer’ın ayrılık kararı sonrası Twitter kullanıcıları adeta mesaj yağmuru başlattı. Binlerce paylaşım yapan sosyal medya kullanıcıları ‘Bu gerçek olamaz. Natalie Sawyer işi bıraktı mı? Lütfen doğru olmadığını söyleyin” paylaşımlarında bulundular.