SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aslantepe’de Gomis izdihamı!

Galatasaraylı taraftarlarla imza gününde buluşan Bafetimbi Gomis, yoğun ilgi ile karşılaştı. Yaklaşık iki saat süren imza gününde Gomis ile özdeşleşen 'Sen Olsan Bari' şarkısı çalındı.

Güncellenme: 21:44, 29/03/2018
Aslantepe’de Gomis izdihamı!

Galatasaraylı futbolcu Bafetimbi Gomis, Türk Telekom Stadyumu’nda yer alan Aslantepe GSStore’da düzenlenen imza gününde sarı kırmızılı taraftarlarla buluştu. Saat 15.00’te başlayan imza günü, taraftarın yoğun ilgisi nedeniyle 2 saati aşkın bir sürede tamamlandı. Gomis 1500’den fazla Galatasaray ürünü imzalarken, hayranlarıyla da fotoğraf çektirdi. Çocuklara ve tekerlekli sandalye ile imza gününe gelen taraftarlara özel ilgi gösteren Fransız golcü, bazı taraftarlarla da Fransızca konuştu. İmza günü süresince Bafetimbi Gomis ile özdeşleşen Aleyna Tilki’nin ‘Sen Olsan Bari’ şarkısı çalındı.

Gomis daha önce Aleyna Tilki’nin ‘Sen Olsan Bari’ isimli şarkısını dinleyip dans ettiği bir videoyu sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

GOMIS: TRABZONSPOR MAÇINDAN 3 PUAN ALACAĞIZ

Galatasaray’ın golcü futbolcusu Gomis, taraftarlarla bir araya gelmesinden ötürü çok mutlu olduğunu belirterek, “Çok mutluyum. Onlar sezon boyunca bize inanılmaz sevgi gösteriyorlar ve bizi destekliyorlar. Bizler de onlara böyle bir organizasyonla yanıt vermek istedik” dedi.

İLGİLİ HABER Galatasaray`da ortalığı sallayan Candan Erçetin iddiası! Galatasaray`da ortalığı sallayan Candan Erçetin iddiası!

Trabzonspor maçına değinen Gomis, “Önemli bir maç. Trabzon’daki maçta iyi bir sonuç alamamıştık. Kendimize güveniyoruz. 3 puan alacağız ve son 8 final maçını en iyi şekilde geçeceğiz” ifadelerini kullandı.

BAŞKANI ZİYARET ETTİ

Aslantepe GSSTORE’da düzenlenen imza gününün ardından Bafetimbi Gomis, Başkan Mustafa Cengiz’i makamında ziyaret etti. Ziyarette yönetim kurulu üyeleri de yer aldı. Galatasaray Başkanı Cengiz, Gomis’e imza günü dolayısıyla teşekkür ederken “Bizimle birlikte olduğun için çok mutluyuz. İmza günündeki ilgiyi gördüm, inanılmazdı. Artık 8 maçımız kaldı, sahada sonuna kadar savaşıp şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyorum ve sizlere güveniyorum” dedi.

Bafetimbi Gomis ise başkana teşekkür ederek, “Bize olan güveninizi boşa çıkarmayacağız. Ben de Galatasaray forması giymekten ve sizin gibi değerli insanlar ile birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum” diye konuştu.

Buluşmanın sonunda Mustafa Cengiz, Gomis ve ailesine aralarında Galatasaray’ın tarihini de anlatan kitabın da yer aldığı çeşitli hediyeler takdim etti.

Yayınlanma Tarihi:18:30,