SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Roma’nın yıldızı Nainggolan bu kez de alkollü araç kullandı

Roma'nın skandallarla gündeme gelen Belçikalı yıldızı Radja Nainggolan'a alkollü araba kullanması nedeniyle 1 ay trafikten men ve 1.600 Euro para cezası verildi.

Güncellenme: 20:35, 28/03/2018
Roma’nın yıldızı Nainggolan bu kez de alkollü araç kullandı

Milli futbolcumuz Cengiz Ünder’in de formasını giydiği Roma’nın Belçikalı yıldızı Radja Nainggolan bir kez daha skandalla gündemde. 29 yaşındaki orta saha oyuncusu, alkollü araba kullanması nedeniyle 1 ay trafikten men ve 1.600 Euro para cezası aldı. Radja Nainggolan, geçen yıl 1-1 beraberlikle sonuçlanan Belçika – Yunanistan maçının ardından arabada alkollü bir şekilde yakalanmıştı.

İLGİLİ HABER Nainggolan`ın yılbaşı partisi olay oldu! Nainggolan`ın yılbaşı partisi olay oldu!

Suçu kabul etmeyen ve “Arabayı ben sürmüyordum. Araba duruyordu ve ben de üstünde oturuyordum” diyen Nainggolan, 1 Ocak tarihinde alkollü videolarını Instagram’a koymuş ve tepki çekmişti. Hırçın futbolcu, geçen sezon da Belçika milli takım teknik direktörü Roberto Martinez tarafından sigara içmesi nedeniyle kadro dışı bırakılmıştı.

İLGİLİ HABER Emre Belözoğlu: Cengiz, Real Madrid ve Barcelona`da oynayabilir Emre Belözoğlu: Cengiz, Real Madrid ve Barcelona`da oynayabilir

Yayınlanma Tarihi:20:14,