SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Yunanistan’da askıya alınan futbol maçları hakkında karar

Yunanistan’da askıya alınan futbol maçları hakkında karar

Yunanistan'da askıya alınan futbol maçlarının hafta sonundan itibaren kaldığı yerden devam edeceği açıklandı.

SKOR DIŞ HABERLER / Yunanistan’da, PAOK’un başkanı Ivan Savvides’in silahla sahaya girmesinin ardından askıya alınan futbol maçlarının hafta sonundan itibaren devam etmesine karar verildi.

Reuters’te yer alan habere göre; Yunanistan hükümeti 12 Mart’tan bu yana askıda olan futbol maçlarının hafta sonundan itibaren kaldığı yerden devam edeceğini açıkladı.

AEK maçında belindeki tabancasıyla sahaya girerek hakemlerin üzerine yürüyen İvan Savvides, daha sonra yaptığı bu hareket nedeniyle özür dilemişti.

12 Mart 2018 Yunanistan`da tüm futbol maçları askıya alındı! Yunanistan'da AEK ve PAOK arasında oynanan maçta çıkan olaylarda, PAOK Başkanı'nın sahaya silahla silahla girmesi ve son günlerde futboldaki şiddet olaylarının artması nedeniyle ülkedeki tüm futbol maçları askıya alındı. İlgili Haberi Oku

12 Mart 2018 Yunanistan karıştı! Bakandan sert açıklama geldi Yunanistan Ligi'nde yaşanan olaylar nedeniyle yarıda kalan PAOK - AEK maçının ardından Spor ve Kültür Bakanından şok bir açıklama geldi. Bakan George Vassiliadis, maçın ardından yaptığı açıklamada liglere ara verilebileceğini ima etti. İlgili Haberi Oku