SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Fabri ile uzlaşamadı! İşte istediği sözleşme…

Beşiktaş, İspanyol kalecisi Fabri'nin 2019 yılında sona erecek sözleşmesi uzatmak için yaptığı ilk görüşmeden sonuç alamadı. Fabri siyah beyazlılardan yıllığı 2.5 milyon Euro'dan 5 yıllık sözleşme istedi.

Güncellenme: 12:36, 23/03/2018
Beşiktaş Fabri ile uzlaşamadı! İşte istediği sözleşme…

Beşiktaş’ta, kaleci Fabri’nin geleceğiyle ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. İşte siyah-beyazlı yönetimin, İspanyol file bekçisinin menajeriyle yaptığı görüşmelerin detayları…

Beşiktaş’ta zaman zaman eleştirilse de kalesinde güven veren kaleci Fabri'nin 2019'da bitecek sözleşmesini uzatmak için görüşmelerde bulunan Siyah-Beyazlı yönetim henüz bu konuda bir sonuç alamadı.

Habertürk’ün haberine göre; yaklaşık 1 haftadır İstanbul'da bulunan Fabri'nin menajeri Efraim ve avukatı Vicente Montes ile görüşen yöneticiler sözleşmenin süresi ve istenilen ücret konusunda uzlaşmaya varamadı.

İLGİLİ HABER Ronaldo'nun forması Talisca'ya Ronaldo'nun forması Talisca'ya

Menajer Efraim toplantılarda şunları söyledi:

“Fabri buraya bonservisi olmadan ve sizin istediğiniz şartlarda geldi. Aldığı ücret bütün yabancılardan az bu konuda sizden anlayış bekliyoruz” İspanyol eldivenin menajerinin yıllık 2.5 milyon Euro'dan 5 yıllık sözleşme istediği öğrenildi.

BAŞKAN ÇÖZECEK

Bu istek Beşiktaş kanadından olumlu karşılanmazken konunun başkan Fikret Orman ile yapılacak görüşmeden sonra çözüleceği öğrenildi… Siyah-Beyazlılar'ın İspanyol eldivenin ücretini iyileştireceği ve orta yolun bulunacağı belirtildi.

İLGİLİ HABER Fikret Orman`dan Katar çıkarması Fikret Orman`dan Katar çıkarması

Yayınlanma Tarihi:11:32,