SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ronaldo’nun forması Talisca’ya

Beşiktaş’ın yıldızı Talisca, Brezilya Milli Takımı'nda 18 numarayı aldı. Yarın ilk maçına çıkacak olan Talisca, ülke tarihinin unutulmaz yıldızı Ronaldo ile yakaladığı benzerlikler şaşırttı.

Güncellenme: 17:32, 22/03/2018
Ronaldo’nun forması Talisca’ya

Beşiktaş'ta yakaladığı çıkışla Brezilya Milli Takımı'na seçilen ve teknik direktör Tite'nin projesine giren Anderson Talisca'nın forma numarası belli oldu.

Yarın Rusya ile karşılaşacak Brezilya Milli Takımı'nda sosyal hesaplardan yapılan bilgilendirmede Talisca'nın 18 numaralı formayı giyeceği açıklandı.

Beşiktaş'ın yıldızı forma numarasının dışında Brezilya’nın efsane ismi ile olan ilginç benzerlikleriyle de dikkat çekti. Fenomen ismiyle bilinen Ronaldo da ilk kez ulusal formayı giymeye başladığında 18 numarayı almıştı. Bir diğer benzerlik de Ronaldo da tıpkı Talisca gibi 23 Mart'ta Arjantin'e karşı ilk maçına çıkmıştı. Şimdi 18 numarayı alan Talisca, 23 Mart tarihine denk gelen Rusya maçında süre alması halinde Ronaldo ile sürpriz bir benzerliği taşıyacak.

İLGİLİ HABER Şenol Güneş sinirlerine hakim olamadı: `Yaz Şeref, Talisca koşmuyor` Şenol Güneş sinirlerine hakim olamadı: `Yaz Şeref, Talisca koşmuyor`

Yayınlanma Tarihi:17:10,