SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Matej Mitrovic: ‘İstanbul çılgın bir şehir’

Matej Mitrovic: ‘İstanbul çılgın bir şehir’

Beşiktaş'ın Club Brugge'e kiralık olarak gönderdiği Hırvat stoper Matej Mitrovic, Belçika'da verdiği bir röportajda İstanbul'u değerlendirdi. Mitrovic, "İstanbul'da yaşadım, çok büyük bir şehir. Çok trafik var, herkes panik içinde hareket ediyor. Brugge şehrinde yaşamak daha kolay. O yüzden burayı daha çok sevdim" dedi.

Beşiktaş’ın Club Brugge’e kiraladığı Matej Mitrovic, Belçika’da bir röportaj verdi ve Brugge şehir ile İstanbul’u kıyasladı. Hırvat futbolcu İstanbul’un gergin atmosferinden dem vurdu. Mitrovic, “Belçika ile Türkiye arasında çok fark var. İstanbul’da yaşadım, çok büyük bir şehir. Çok trafik var, herkes panik içinde hareket ediyor. Brugge şehrinde yaşamak daha kolay. O yüzden burayı daha çok sevdim” sözlerini kullandı.

İstanbul’un trafiğinden şikayetçi olan Hırvat futbolcu, ”İstanbul’da yaşamak çılgınca. İnsanlar kural tanımıyorlar. Herkes gergin, bir yere koşturuyor. Her zaman trafik oluyor, sürekli korna sesi var. Korna sesiyle yaşıyorsun. Çok çılgın bir şehir” dedi.

20 Mart 2018 Beşiktaş Başkanı Fikret Orman: Şampiyon olacağız Spor Toto Süper Lig takımlarından Beşiktaş'ın başkanı Fikret Orman, Başakşehir yenilgisine rağmen şampiyonluğa inancını koruduğunu dile getirdi. İlgili Haberi Oku