SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Karabükspor’da 11 milyon TL’lik skandal!

Karabükspor’da 11 milyon TL’lik skandal!

Kardemir Karabükspor'da yolsuzluk yaptığı iddiasıyla hakkında yeni yönetim tarafından dava açılan eski başkan Ferudun Tankut'un döneminde futbolcu izleme gideri olarak 11 milyon TL'lik harcama belgesi yayınlandı.

Kardemir Karabükspor’da eski başkan Hikmet Ferudun Tankut dönemine dair hen gün yeni bir skandal ortaya çıkıyor.

Fanatik gazetesinin haberine göre; Kulüpte yolsuzluk yaptığı iddiasıyla hakkında yeni yönetim tarafından dava açılan Tankut’un döneminde futbolcu izleme gideri olarak 2016/17 sezonuna ait 11 milyon TL’lik harcama belgesi yayınlandı. Spor Toto 1. Lig’de bile birçok takımın bütçesi 10 milyon TL’yi aşmazken, Karabükspor’un yalnızca oyuncu izlemeye bu kadar para harcamış olması büyük yankı uyandırdı.

İşte o harcama belgesi:

21 Mart 2018 Cenk Tosun`dan Sözcü`ye özel açıklamalar: Ben de `store`dan gidip alıyorum! Beşiktaş'tan rekor bedelle Everton'a transfer olan ve son haftalarda attığı gollerle göğsümüzü kabartan milli golcü Cenk Tosun, Özlem Gürses'e önemli açıklamalarda bulundu. A'dan Z'ye merak edilen konularda samimi yanıtlar veren Cenk, kendisinden forma isteyenlere de mesaj gönderdi: 'Yani söylemek istemiyorum çok ama, inan ben de 'store'dan gidip alıyorum!' İlgili Haberi Oku