SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cedi Osman’ın forma giydiği Cleveland Cavaliers’ta Başantrenör Tyronn Lue şoku!

NBA'de milli yıldızımız Cedi Osman'ın forma giydiği Cleveland Cavaliers'ta Başantrenör Tyronn Lue, bir süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle görevinde ayrıldığını açıkladı.

Güncellenme: 20:26, 19/03/2018
Cedi Osman’ın forma giydiği Cleveland Cavaliers’ta Başantrenör Tyronn Lue şoku!

NBA’de milli basketbolcu Cedi Osman’ın da forma giydiği ve şampiyonluğun iddialı ekiplerinden Cleveland Cavaliers’ta Başantrenör Tyronn Lue, sağlık sorunları nedeniyle görevi bıraktı.

Lue, Cavaliers’ın resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, “Göğüs kafesimdeki ağrı başta olmak üzere yıl boyunca bazı rahatsızlıklar yaşadım. Tahlillere rağmen kesin sebebin ne olduğu anlaşılamadı. Doktorlarla yaptığım görüşmeler sonucu hem sağlığım hem de takım için en doğrusunun, başantrenörlükten çekilmem olduğuna karar verdim” ifadelerini kullandı.

Son 3 NBA finalinde de boy gösteren Cavaliers’ın, 2016’da tarihinin ilk şampiyonluğunu yaşamasında büyük payı olan Lue, Cavaliers’ın büyük hissedarı Dan Gilbert, genel menajer Koby Altman ve sağlık ekibine desteklerinden ötürü teşekkür etti. İLGİLİ HABER Manchester City`nin yıldızı İlkay Gündoğan`dan Balıkesir'e AVM Manchester City`nin yıldızı İlkay Gündoğan`dan Balıkesir'e AVM