SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

NTV Spor resmen kapandı! Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova’nın duygusal anları

Yayın hayatına 10 yıl önce başlayan NTV Spor, kurulduğu tarih olan 17 Mart'ta kapandı. NTV Spor'da son programlarını yapan Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova duygusal anlar yaşadı.

Güncellenme: 23:46, 17/03/2018
NTV Spor resmen kapandı! Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova’nın duygusal anları

Türkiye’de bir dönem sona erdi.  17 Mart 2008’de yayın hayatına başlayan NTV Spor, kurulduğu tarihte resmen kapandı. Saatler 22:30’u gösterdiğinde yayın hayatına son veren NTV Spor’da son yayını yapan Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova duygusal anlar yaşadı. ‘%100 Futbol’ programını son kez NTV Spor’dan yayınlayan Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova’nın oldukça duygulandıkları gözlendi.

İLGİLİ HABER Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe-Galatasaray maçındaki tartışmalı pozisyonları yorumladı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe-Galatasaray maçındaki tartışmalı pozisyonları yorumladı

NTV Spor’un yerine Discovery Communications'ın bünyesinde yer alan DMAX kanalı, NTV Spor’un kapanmasının ardından 22:30’dan sonra yayına başladı.

GÜNTEKİN ONAY’DAN NTV SPOR PAYLAŞIMI

beIN Sports’a transfer olmadan önce Rıdvan Dilmen ile birlikte ‘%100 Futbol’ programını sunan Güntekin Onay da resmi Twitter hesabından yaptığı iki paylaşımla eski çalışma arkadaşlarına veda etti. İşte Güntekin Onay’ın o paylaşımları:

Yayınlanma Tarihi:22:56,